خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ماتراتزی: به خواهر زیدان فحش دادم نه مادرش!

ماتراتزی: به خواهر زیدان فحش دادم نه مادرش!

“” ماجرای عجیب و غریبی که در فینال جام جهانی 2006 بین مارکو ماتراتزی و زین‌الدین زیدان اتفاق افتاد برای همیشه در خاطره فوتبال زنده خواهد ماند. مدافع ایتالیایی می‌گوید هنوز آن لحظات را به خوبی به خاطر دارد و البته مدعی است در آن ماجرا تنها قربانی بوده و مورد حمله فیزیکی اسطوره فرانسوی قرار گرفته است.

 

 

ماتراتزی از هموطنان خود در ایتالیا هم شاکی است و می‌گوید:” فرانسوی‌ها از زیدان حمایت کردند ولی من را هموطنان خودم له کردند. آنها به نظر من ایتالیایی واقعی نیستند”.

 

ماتراتزی در ادامه انتقادهای شدیدش از هواداران فوتبال ایتالیا گفت:” من همیشه از پرچم ایتالیا و لباس ملی ایتالیا دفاع کرده‌ام. انتقادهای مردم کشورم چیز ی بود که بیشتر از هر چیز دیگری من را آزار داد و هنوز هم آزار می‌دهد. درحالیکه آنها باید زمینی که من رویش راه می‌رفتم را می‌بوسیدند چون من بودم که گل ایتالیا را در جریان بازی زدم و باعث شدم کار در وقتهای قانونی به تساوی کشیده شود”.

 

 

ستاره سابق ایتالیا البته قبول دارد که پیش از آنکه زیدان با ضربه سر به سینه او ضربه زده و به او حمله‌ور شود به او حرفهای نادرستی زده ولی معتقد است صحبتهایش در حدی نبوده که با چنین واکنشی روبرو شود و به همین علت قرارداد او و زیدان در یک کفه ترازو منصفانه نیست. ماتراتزی در این باره گفت:” من حرفهای احمقانه‌ای به زیدان زدم ولی در حدی نبود که او بخواهد چنین واکنشی داشته باشد. در استادیومهایی که من در آنها بازی کرده بودم در رم ناپل میلان یا پاریس شما حرفهای به مراتب بدتری می‌شنوید. من درباره خواهر او صحبت کردم نه آنطور که بعضی روزنامه‌ها نوشتند درباه مادرش. مادر من وقتی 15 ساله بودم فوت کرد و من هرگز به مادر کسی توهین نمی‌کنم و نخواهم کرد”.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .