خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ماتیس دی‌لیخت، گوش به زنگِ بارسلونا

ماتیس دی‌لیخت، گوش به زنگِ بارسلونا

روزنامه کاتالان موندو دپورتیوو امروز صفحه اول خود را به ماتیس دی‌لیخت مدافع هلندی یوونتوس اختصاص داده و از تیتر ‌دی لیخت گوش به زنگ استفاده کرده. مدعای موندو این است که این دفاع وسط هلندی باشگاه یوونتوس این روزها گوش به زنگ تماس‌هایی است که انتظار می‌رود بین بارسا و یووه درباره او برقرار شود.

 

موندو می‌گوید دی‌لیخت در تورین راضی و راحت است ولی قصد دارد اگر امسال قطار بارسلونا بار دیگر از ایستگاهش عبور کند این بار بر خلاف سال گذشته نه نگفته و سوار این قطار شود.

 

 

دی‌لیخت سال گذشته که بازیکن آژاکس بود با درخواست بارسا برای پیوستن به این تیم مواجه بود ولی چون گمان می‌کرد فرصت زیادی بازی در این تیم پیدا نخواهد کرد جواب منفی داده و راهی یوونتوس شد. اما بارسلونا حالا بار دیگر به دنبال یک مدافع مرکزی می‌گردد و معتقد است دی‌لیخت می‌تواند خیالش را از بابت این پست راحت کند.

 

اما موندو می‌گوید با توجه به اینکه بعد از بحران کرونا انتظار می‌رود اقتصاد دنیا با رکودی بی‌سابقه روبرو شود باشگاه‌های فوتبال حتی بزرگترین‌هایشان می‌دانند که امسال قادر به پرداخت هزینه‌های سنگین در بازار نقل و انتقالات نخواهند بود. به همین علت است که امسال تابستان به احتمال زیاد بیشتر شاهد تعویض بازیکنان بین تیمهای بزرگ خواهیم بود.

 

یوونتوس از اولین باشگاه‌هایی بوده که در این وادی قدم گذاشته و با تماس با بارسلونا خواهان جذب آرتور ملو شده که سرمربی‌اش ساری به او علاقه زیادی دارد. از طرفی بارسا مایل به واگذاری ملو نیست و باید دید یوونتوس برای راضی کردن کاتالانها به واگذاری این هافبک برزیلی چه بازیکنانی را به بلوگرانا پیشنهاد خواهند داد.

 

 

فارغ از گزینه‌هایی که در روزهای اخیر مطرح شده یعنی پیانیچ برناردسکی و بنتانکور موندو دپورتیوو می‌گوید بارسلونا به یووه خواهد گفت که خواهان ماتیس دی‌لیخت در ازای آرتور ملو است. چرا که بارسلونا و رئیسش بارتومئو علاقه زیادی به این مدافع هلندی دارند. بارتومئو به دی‌لیخت آنقدر علاقه دارد که سال گذشته برای جذب او شخصا به آمستردام سفر کرد.

 

بر اساس این گزارش بارسلونا که در حال حاضر قصدی برای از دست دادن آرتور ملو ندارد بی‌تردید شرط و شروط بسیار دشواری برای یوونتوس وضع خواهد کرد که از مهمترین آنها واگذاری ماتیس دی‌لیخت از سوی بیانکونری خواهد بود. موندو می‌گوید این اخبار از منابعی درون باشگاه بارسا به گوش دی‌لیخت رسیده و باعث شده او این روزها گوش به زنگ شروع دوباره تماس‌ها بین بارسلونا و یوونتوس باشد.

 

روزنامه کاتالان می‌گوید دی‌لیخت سال گذشته به دلیل ترس از فیکس نشدن در بارسا راهی یوونتوس شد ولی او امسال مصمم است در صورتیکه قطار بارسلونا از کنار ایستگاهش عبور کند هر طور شده سوار این قطار شود.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .