خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ماجدی: کرونا کمیته آموزش را تعطیل نکرده است

ماجدی: کرونا کمیته آموزش را تعطیل نکرده است

میرشاد ماجدی در خصوص برنامه‌های کمیته آموزش به سایت فدراسیون فوتبال گفت: کمیته آموزش با توجه به برنامه‌ای که در دستورالعمل و فعالیت‌های خود دارد در زمان کرونا کار خود را تعطیل نکرده و به طور مستمر از طریق فضای مجازی ارتباط مستمری را با ۲۴۶ مدرس در فوتبال فوتسال فوتبال ساحلی بدنسازی و دروازبانی داشته و دارد.

 

وی ادامه داد: درست است که کلاس‌های آموزش به دلیل بیماری کرونا تعطیل شده اما یک نقطه مثبت برای ما این معضل داشت که از طریق فضای مجازی ارتباط مستمری را با اساتید کشور در بخش‌های D,C,B,A فوتبال فوتسال ایران و آسیا فوتبال ساحلی ایران و آسیا بدنسازی ایران و آسیا دروازبانی داشته و بسیاری از محتوای مربوط به برگزاری دوره‌های فوق را تغییر دادیم.

 

ماجدی در ادامه گفت: منابع و محتوای دوره مربیگری درجه C را تغییر دادیم. منابع و محتوای دوره درجه B در حال اتمام است و به روز می‌شود. همچنین در خصوص تغییر محتوای منابع فوتسال و فوتبال ساحلی و دروازبانی فعالیت خود را شروع کرده ایم. در واقع با آغاز کلاس‌های عملی قطعا با یک نگاه ویژه‌ای وارد بحث مربیگری می‌شویم. بر همین اساس جوانانی که می‌خواهند در حوزه مربیگری فعال شوند بابد از این پس با منابع جدید کار کنند.

 

وی در ادامه در خصوص مطالب و اطلاعاتی که از سوی فیفا ارائه شده گفت: بحث بدنسازی پساکرونا در حال ترجمه به زبان فارسی است و پس از اتمام آن با منابع اصلی که از سوی فیفا ارسال شده به دست سرمربیان تیم‌های لیگ برتر ودسته اول منی رسانیم تا اگر خواستند استفاده کنند.

 

ماجدی در پایان از اساتیدی که شبانه روز زحمت کشیده تا محتوای دوره‌های مربیگری را تغییر و به روز کرده اند تشکر ویژه‌ای کرد.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .