خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ماجرای درگیری‌های مجازی از زبان پیروانی

ماجرای درگیری‌های مجازی از زبان پیروانی

افشین پیروانی در گفت‌وگو با برنامه فوتبال برتر پیرامون حواشی و تنش‌های به وجود آمده در فضای مجازی و برخی اهالی فوتبال بخاطر مباحث مطرح شده از طرف او ابراز کرد: شاید یک سری حرف‌ها  بخاطر تعطیلی فوتبال و خانه نشین بودن عنوان شد اما من بخاطر پست و مسؤولیتی که دارم ابتدا باید از تیم پرسپولیس و میلیون‌ها تماشاگر دفاع کنم. اگر آن لحظه کاری کردم و حرفی زدم بخاطر وظایفم بوده است.

 

او ادامه داد: اینکه مباحث ما به حاشیه کشیده شد اصلا قبول ندارم. من همین جا از مردم عزیزمان عذرخواهی می‌کنم؛ شاید الفاظی به کار بردیم و حرف‌هایی زده شد که به یک سری توهین شد و به یک سری برخورد؛ شاید توقع نداشتند پیروانی این حرف‌ها را بگوید اما من مخلص همه هستم و شاید نباید آنطور حرف می‌زدم.

 

مدیر تیم پرسپولیس اضافه کرد: اگر به من بی‌احترامی شد من در کمال احترام ادب و اخلاق حرف زدم. من سه سال بازیکن اخلاق شدم و با اینکه مدافع بودم در عمرم کارت قرمز نگرفتم. احترام به بزرگتر و پیشکسوت را بلدم ولی به خودم احترام می‌گذارم تا دیگران مجبور شوند به من احترام بگذارند. اگر بی‌احترامی شده من از خودم دفاع کردم.

 

پیروانی عنوان کرد: در روزهای گذشته بخاطر این مسائل یارکشی شد و پیشکسوتان ما نیز حرف‌هایی زدند. پیشکسوتان بخاطر طرفداری از من زنگ تماس گرفتند اما خدا را شاهد می‌گیرم که گفتم نمی‌خواهم هیچ‌کسی به این داستان ورود کند. به بازیکنان و پیشکسوتان گفتم وارد این موضوع نشوند. البته می‌پذیرم که کار قشنگی نبود و دستم بالاست.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .