خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ماریو گوتزه و دریافت دو پیشنهاد دیگر از سری آ

ماریو گوتزه و دریافت دو پیشنهاد دیگر از سری آ

روز گذشته بود که مدیر ورزشی باشگاه دورتموند یعنی مایکل زورک در مصاحبه ای با اسکای اسپورتس گفت: ماریو در نقل و انتقالات تابستانی پیش رو دورتموند را ترک خواهد کرد. این تصمیمی است که هر دو طرف بعد از گفتگوهای فراوان با یکدیگر اتخاذ کرده اند. ماریو واقعاً انسان خوبی به شمار می‌آید.

 

ستاره آلمانی ماه آینده ۲۸ ساله خواهد شد و حالا باید یک تیم جدید را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کند که به احتمال فراوان یک باشگاه غیر آلمانی خواهد بود.

 

 

 

 

گفته می‌شود که ماریو گوتزه به احتمال فراوان راهی فوتبال ایتالیا و سری آ خواهد شد. در همین راستا به نظر می‌رسد که دو باشگاه لاتزیو و میلان به شکل جدی شرایط جذب ستاره آلمانی و زننده گل قهرمانی آلمان در جام جهانی ۲۰۱۴ را دنبال می کنند. این در حالی است که پیش از این گفته شد رم قصد دارد هر طور که شده ماریو گوتزه را به خدمت بگیرد.

 

لاتزیو تیمی است که از آن به عنوان احیا کننده بازیکنان یاد می شود و این احتمال وجود دارد که گوتزه راهی این تیم شود تا راه هم وطن خود یعنی میروسلاو کلوزه را در آن ادامه دهد. این در حالی است که میلان هم با توجه به احتمال بالای جدایی زلاتان ابراهیموویچ به شدت شرایط جذب این ستاره آلمانی را دنبال می‌کند.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .