خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ماسک کرونایی بارسا به بازار آمد! (عکس)

ماسک کرونایی بارسا به بازار آمد! (عکس)

هواداران بارسلونا حالا برای حمایت از تیم محبوب‌شان تنها به خرید و پوشیدن پیراهن رسمی باشگاه بسنده نکرده و می‌توانند با خرید ماسک‌های تنفسی با برند بارسلونا کمک بیشتری به بلوگرانا در دوران مواجهه با بحران اپیدمی کرونا بکنند.

 

 

باشگاه بارسلونا مجموعه‌ای از ماسک‌های تنفسی تولید کرده که در سه رنگ مختلف عرضه شده و در فروشگاه‌های رسمی بارسا در معرض فروش قرار گرفته است.

 

این ماسکها که در فروشگاه‌های بارسلونا به قیمت 18 یورو به فروش می‌رسد در شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های متفاوتی به دنبال داشته. برخی از منتقدین نه تنها از قیمت بالای این ماسکها انتقاد کرده بلکه می‌گویند کار باشگاه در واقع سواستفاده از بحران کرونا در اسپانیا بوده و غیراخلاقی است.

 

 

این ماسک‌ها که در کاتالونیا تولید می‌شود از جنس  100درصد نخ ارگانیک بوده و با رعایت تمامی دستورالعمل‌های استاندارد دولت اسپانیا و سازمان بهداشت جهانی برای تولید ماسک‌های تنفسی ساخته شده است.

 

باشگاه بارسلونا در وبسایت خود در این باره نوشت: ماسک تنفسی بارسلونا قابل استفاده روزمره است و می‌تواند شستشو شود. این ماسک‌ها که برای محافظت از اشخاص در مقابل کووید19 مناسب است را می‌توان تا 40 بار شستشو داده و دوباره استفاده کرد. توصیه می‌شود بعد از 8 ساعت استفاده ماسک‌های خود را بشویید.

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .