خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مالکی: حق پرسپولیس قهرمانی‌است

مالکی: حق پرسپولیس قهرمانی‌است

حسین مالکی وینگر تیم فوتبال شاهین بوشهر درباره وضعیت تیم خود گفت: خدارا شکر چند روز قبل تست کرونا دادیم و همه اعضای تیم منفی اعلام شدند. قرار است در کرج اردوی ده روزه برگزار کنیم و برای مسابقات آماده شویم. وضعیت خیلی خوبی در هفته‌های ابتدایی نیم‌فصل دوم داشتیم و تعطیلی لیگ بسیار به ضرر ما شد.

 

وی در ادامه گفت: دل همه مردم برای فوتبال تنگ شده ما هم همین شغل را داریم و امیدوارم که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی این مسابقات انجام بشود. البته سلامتی اولویت اول همه فوتبال ایران است. قطعا حرف‌های زیادی برای گفتن خواهیم داشت و ان‌شاءالله بتوانیم از انتهای جدول با انجام بازی‌های خوب جدا شویم. مردم بوشهر لایق بهترین‌ها هستند و قطعا تمام تلاش را می‌کنیم تا این سهمیه را حفظ کنیم.

 

وینگر خوزستانی تیم شاهین بوشهر همچنین گفت: اگر به هر دلیلی مسابقات برگزار نشد من فکر می‌کنم باید لیگ هجده تیمی شود چرا که تیم‌های پایین جدولی خیلی وضعیت نزدیکی به هم دارند و هر هفته می‌تواند جایگاه تیم‌ها را جابه‌جا کند در خصوص بالای جدول و با اختلافی که پرسپولیس دارد حق پرسپولیس قهرمانی است. امیدوارم بهترین تصمیم در این خصوص گرفته شود و تمام جوانب سنجیده شود.

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .