خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مانوئل نویر: رویای بایرن مونیخ فینال سال 2022 است

مانوئل نویر: رویای بایرن مونیخ فینال سال 2022 است

علیرغم شایعات فراوان مانوئل نویر بالاخره با مدیران بایرن مونیخ به توافق دست یافت و قرارداد این سنگربان باتجربه تا سال 2023 تمدید شد. مانوئل نویر مدعی شد رویای او و دیگر بازیکنان بایرن بازی کردن در فینال لیگ قهرمانان در سال 2022 در مونیخ است.

 

 

مانوئل نویر گفت: من نسبت به عملکرد کل تیم و باشگاه قانع شده ام و مطمئن هستم که در طول سال های آینده نمایش موفقی خواهیم داشت. البته ما در فصل فعلی نیز چند هدف داریم که می توانیم به آنها برسیم. ما برای چند سال آتی تیم خوبی داریم و بازی برای بایرن به عنوان کاپیتان برایم سرگرم کننده و شیرین است. این وظیفه و شغل من است و می خواهم تا سال 2023 ادامه یابد.

 

لیگ قهرمانان؟ شما هر سال از ابتدا شروع می کنید و می خواهید قهرمان شوید. امسال نیز شانس قهرمانی داریم و هنوز در همه رقابت ها حاضر هستیم. اما در حال حاضر این وضعیت برای ما متفاوتی است و همه و نه فقط بازیکنان باید با شرایط فعلی سازگار شوند. یکی از اهداف بزرگ ما برای چند سال آینده قطعا شانس حضور در فینال لیگ قهرمانان در خانه مثل سال 2012 است. سال 2022 یک فینال دیگر اروپایی در مونیخ برگزار خواهد شد و این انگیزه خوبی برای من و کل تیم است. بازی کردن در فینال خانگی یک رویا برای همه ما خواهد بود.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .