خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مانوئل نویر: نوبل؟ بایرن حالا هم گلر دوم خوبی دارد!

مانوئل نویر: نوبل؟ بایرن حالا هم گلر دوم خوبی دارد!

“” مانوئل نویر و باشگاه بایرن مونیخ هنوز برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده اند و برخی نشریات معتقدند وجود بندی در قرارداد الکساندر نوبل دروازه بان جدید بایرن مبنی بر قرار گرفتن در ترکیب حداقل برای 10 بازی فصل باعث ناراحتی مانوئل نویر شده است. اما کاپیتان بایرن مونیخ این شایعات را تکذیب کرده و انجام چنین کاری در تیمی مانند بایرن را بعید توصیف کرد.

 

 

مانوئل نویر گفت: “من از تصمیم تمدید قرارداد با هانسی فلیک خوشحال شدم. هانسی سرمربی خوبی است. سبک اداره تیم فضا و سیستم فوتبالی او مورد علاقه من است. تمدید قرارداد با هانسی فلیک سیگنال مثبتی برای من بود.

 

بدون شک الکساندر نوبل دروازه بان خوبی است و من این انتقال را از منظر درک می کنم گرچه ما با حضور اسون اولرایش ما همین حالا نیز سنگربان ذخیره خوبی در اختیار داریم. او در بسیاری از باشگاه های دیگر دروازه بان فیکس خواهد بود. البته خرید نوبل یک تصمیم بسیار خوب است.

 

دادن تضمین برای تعداد بازی مشخص و چنین چیزهایی در ورزش های رقابتی امکان پذیر نیست. چنین وعده هایی ریسک پذیر هستند زیرا برخی سرمربیان آنچه مورد علاقه شماست را انجام نمی دهند و فکر نمی کنم بتوانید به سرمربی تیمی مثل بایرن بگویید که چه کسی باید بازی کند.”

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .