خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مایورکا-بارسا؛ اینجا لالیگا را از دست می دهند

مایورکا-بارسا؛ اینجا لالیگا را از دست می دهند

به نقل از موندودپورتیوو بارسلونا شنبه و پس از سه ماه وقفه ی لالیگا کارش را از زمین مایورکا آغاز خواهد کرد. دیداری که در ورزشگاه سن مویکس و بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

بارسلونا در بازی رفت که شاهد درگیری لفظی بین مسی و ویسنته موره نو سرمربی مایورکا بودیم توانست 5-2 بر مایورکا پیروز شود ولی تیم رده 18 جدول توانسته در زمین خود رئال را با یک گل شکست دهد. مایورکا البته در سن مویکس با دو گل به اتلتیکو باخته و اکنون باید دید برابر بارسا چه نتیجه ای کسب خواهد کرد. شکست در چنین زمین هایی ممکن است به قیمت از دست رفتن لالیگا تمام شود. دیداری که می تواند حکم یک تله را برای آبی اناری ها داشته باشد.

 

مایورکا تا پیش از تعطیلی لالیگا در 4 بازی انتهایی خود توانسته بود نتایج بهتری کسب کند. این تیم یک بازی از این 4 بازی را باخت ولی با شکست 1-2 ایبار توانست اولین برد دور از خانه خود را جشن بگیرد.

 

 

The

 

 

بارسا اما در نیم فصل دوم دو بازی دور از خانه خود برابر والنسیا و رئال را با دو گل واگذار کرده بدون اینکه گلی به ثمر برساند. دو شکستی که باعث سرازیر شدن موج انتقادات به سمت این تیم و کادر فنی شد.

بارسا در دو سال گذشته و در زمین تیم های قعر جدولی سابقه بدی در امتیاز از دست دادن داشته است. فصل گذشته بارسا در زمین اوئسکا و جیرونا که هر دو سقوط کردند 4 امتیاز از دست داد. دو فصل پیش نیز در زمین لاس پالماس با تساوی 1-1 متوقف شد با این حال هر دو فصل عنوان قهرمانی را کسب کرد.

جالب اینکه سه سال پیش بارسا در بازی برابر سه تیمی که سقوط کردند(خیخون اوساسونا و گرانادا) توانست 18 امتیاز کسب کند اما در نهایت رئال بود که جام را بالای سر برد.

 

پس از 27 هفته از لالیگا بارسلونا با دو امتیاز بیشتر از رئال در صدر قرار دارد و هنوز 11 بازی دیگر باقیمانده است که طی 36 روز به انجام خواهد رسید.

 

 
.
برچسب ها : ,
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .