خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مایکل اوون: منچستریونایتد دوباره بزرگ می‌شود

مایکل اوون: منچستریونایتد دوباره بزرگ می‌شود

مایکل اوون ستاره سابق فوتبال انگلیس با تمجید از تغییر و تحولات اخیر در باشگاه منچستریونایتد می‌گوید شیاطین سرخ حالا آینده روشنی دارند و فضای مثبتی که اخیرا در اولدترافورد شکل گرفته همان فضایی است که این تیم به آن نیاز دارد ولی مدتی بود با آن غریبه شده بود.

 

 

منچستریونایتد از زمان بازنشستگی مربی افسانه‌ایش سر الکس فرگوسن در سال 2013 در مسیر افول قرار گرفته و دیگر هرگز نتوانسته به یونایتد درخشان سالهای او برگردد. دیوید مویس لوئیس فن‌خال و ژوزه مورینیو بعد از سر الکس نتوانستند این غول از پای افتاده را دوباره روی پاهایش استوار کرده و موفقیت‌های سالهای فرگوسن را تکرار کنند.

 

با اینکه اوله گنار سولسشر سرمربی فعلی یونایتد هم با انتقادهای زیادی مواجه است ولی اوون می‌گوید سبک کاری سولسشر در کنار سرمایه‌گذاری جالب توجه این باشگاه در بازار نقل و انتقالات که در تابستان امسال هم ادامه خواهد داشت می‌تواند شیاطین سرخ را به روزهای خوب برگرداند.

 

 

مایکل اوون در این باره گفت: یونایتد برونو فرناندس را جذب کرده که بازیکن بی‌نظیری است. پل پوگبا هم به زودی به ترکیب‌شان برمی‌گردد. این وقفه قرنطینه برای مارکوس راشفورد هم خوب بوده و او به زودی با آمادگی کامل برمی‌گردد. من سالها بود که نمی‌توانستم چنین چیزی بگویم ولی حالا می‌توانم بگویم که به زودی با منچستری روبرو می‌شویم که می‌توانیم درباره‌اش بگوییم وای یونایتدی‌ها دوباره برگشته‌اند.

 

 

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .