خانه » اخبار » اخبار ورزشی » محمودزاده: فیفا گفته اصلا نگران پایان قراردادها نباشید 

محمودزاده: فیفا گفته اصلا نگران پایان قراردادها نباشید 

”” فریبرز محمودزاده مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال در رابطه با جلساتی که طی روزهای اخیر با نمایندگان باشگاه های لیگ برتری و لیگ یکی برگزار کرده در جمع خبرنگاران بیان کرد: با توجه به جلساتی که در سال گذشته برگزار شد استقبال خوبی از سوی  باشگاه ها شده است و ان شاالله با دستور دبیرکل محترم فدراسیون و حمایت بهاروند این کلاس ها به صورت مستمر ادامه پیدا کند. امیدواریم خروجی اش منتج به این شود که در بخش حقوقی قراردادها و در شکل اجرا بهتر عمل کنیم.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ یک در مورد نیامدن مدیران عامل تیم ها به جلسات عنوان کرد: خوشبختانه اگر مدیران نیامدند مدیران حقوقی باشگاه ها حضور داشتند. این خیلی چیز مهمی است. در نهایت مدیران حقوقی باشگاه ها تاثیر زیادی در قراردادها دارند. 

محمودزاده در مورد بحث جدید در مورد قراردادهای ریالی و دلاری اینطور توضیح داد: ببینید اولا اینکه این ها طرح هایی خام هستند و هنوز چیزی قطعی نیست و سیر اداری را طی نکرده اند ولی با توجه به اینکه باید به فکر منافع ملی باشیم شک نکنید اگر به صورت قانون دربیاید باید با موازین قانون تجارت تطبیق داده شود و مطمئن باشید اگر خلاف این قوانین باشد هیئت رئیسه سازمان لیگ حتما جلوگیری خواهد کرد؛ اما ما با توجه به شرایط ملی و شرایط اقتصادی ای که داریم باید تصمیماتی بگیریم که به نفع کشورمان باشد. این مسئله هنوز خام است ولی من سوال دارم که این مسئله مطرح شدنش بهتر است  یا نشدنش؟ قطعا مطرح شدنش بهتر است. ما انتقادات را می پذیریم؛ فقط خواهش می کنیم به صورت مکتوب ارائه کنند که چکش کاری بیشتری در این زمینه انجام شود.

محمودزاده در پاسخ به این سوال که گفته می شود از 11 تیرماه قرارداد بازیکنان تمام می شود و این برای باشگاه ها مشکل ایجادخواهد کرد عنوان کرد: نقل و انتقالات باید منطبق با قوانین فیفا باشد. الان فیفا بسته پیشنهادی اش را اعلام کرده است. فیفا حتی گفته اگر بازیکنان شما ددلاین داشته باشند مشکلی نیست؛ این در حالی است که بسیاری از بازیکنان در ایران قراردادشان تا پایان فصل است و فیفا گفته اصلا نگران این موضوع نباشید.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .