خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مدافع جنجالی زیدان را ول کرد، به زلاتان گیر داد!

مدافع جنجالی زیدان را ول کرد، به زلاتان گیر داد!

در دوران کوتاه مدت حضور رافا بنیتس در اینتر او شرایط خوبی را در رختکن این تیم تجربه نکرده و تبدیل به فرد محبوبی نشد. مارکو ماتراتزی تا به حال بارها از او انتقاد کرده و معتقد است او در هر تیمی رفته با یک بازیکن مشکل پیدا کرده است. ماتراتزی که همچنین سابقه درگیری های عجیبی با زلاتان در جریان دیدار اینتر مقابل میلان دارد مدعی شد او بازیکن بزرگی بوده اما در سطح کریستیانو رونالدو یا لیونل مسی نیست.

 

مارکو ماتراتزی گفت: من فکر می کنم دوران حضور رافا بنیتس در اینتر خیلی بد تمام شد و او هر چه ژوزه مورینیو ساخته بود را نابود کرد. من فکر می کنم زمانی یک سرمربی می تواند موفق شد که احساس همدلی با بازیکنان داشته باشد.

 

 

وقتی بنیتس وارد اینتر شد به دنبال این بود که کسانی که از نظر تئوری می توانند رهبران رختکن نامیده شوند را کنار بگذارد و در نهایت با آنها مشکل داشت. اما مشکل خود بنیتس بود. همه ما با مورینیو رابطه خوبی داشتیم او کاری واقعا بزرگ انجام داد. اگر کسی سعی کند گذشته را از بین ببرد تا به نوعی خودش پیشرفت کند من به او احترام می گذارم اما بنیتس فقط در تلاش بود تا آنچه ژوزه انجام داده را محو کند که این را برای من آزاردهنده بود.

 

کسی که با لیورپول مقابل میلان قهرمان لیگ قهرمانان اروپا می شود قطعا با دانش است اما در اینتر بنیتس با من در ناپولی با پائولو کاناوارو در چلسی با جان تری و در رئال مادرید شاید با کریستیانو رونالدو یا با بازیکن دیگری مشکل داشت. آیا همیشه این تقصیر دیگران است؟ به هر حال من همیشه از بنیتس تشکر می کردم زیرا من سعی می کنم از این اشتباهات استفاده کرده و از آنها یاد بگیرم.

 

 

زلاتان؟ من نمی دانم چرا زلاتان از من کینه به دل دارد اما من مشکلی با او ندارم. زلاتان انسان خوبی بوده و مانند بازیکنانی چون تیری انری فرانچسکو توتی و نیمار در فوتبال تاریخساز شده است. زلاتان یک پدیده است اما فقط همین و نه بیشتر. زلاتان در سطح رونالدو و مسی نیست حتی اگر احساس کند که خدای فوتبال است.  

 

من از او برای کمک به فتح عناوین در اینتر تشکر می کنم. اما او به بارسا رفت و بازیکنی مانند ساموئل اتوئو راهی اینتر شد. ایبرا یا توتی؟ این بستگی به این دارد که آیا می خواهید قهرمان لیگ شوید یا جام جهانی.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .