خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مرام و معرفت از نوع میلاد محمدی ( عکس)

مرام و معرفت از نوع میلاد محمدی ( عکس)

داستان حضور میلاد و البته مهرداد محمدی برادران دوقلوی موفق در فوتبال ایران داستان جالبی است. آن ها در حالی که به گفته خودشان به بازی در لیگ دسته دو هم راضی بودند برای انجام تست و اتفاقی به باشگاه راه آهن می روند. البته این اول میلاد است که در تست راه آهن شرکت می کند و سعیداخباری مربی آن زمان راه آهن و دستیارحمید استیلی میلاد را از بین تعداد زیادی از بازیکنان تستی انتخاب می کند. اتفاقی که نه تنها باعث شد میلاد به جای رفتن به لیگ دو به لیگ برتر بیاید بلکه جا را برای حضور مهرداد هم باز کرد.

مهرداد که برای تست به استقلال رفته بود و خیلی از طرف آبی ها که بازیکنان بزرگی داشتند مورد توجه قرار نگرفت در یک اتفاق جالب همزمان به همراه استقلال و تیم راه آهن در مکان مشخصی حضور پیدا می کند سعید اخباری و حمید استیلی او را با میلاد اشتباه می گیرند و در نهایت این موضوع باعث می شود تا برادران محمدی به عضویت راه آهن دربیایند و بعد از آن تبدیل به ستاره های فوتبال ایران شوند.

 

 

نکته جالب این است که دو بازیکن که از جنوبی ترین و در سخت ترین شرایط توانستند به سطح اول فوتبال ایران برسند همواره مرام و معرفت خاص بچه های جنوب شهر را داشته و سعی کرده اند که روزگار گذشته را فراموش نکنند. شاید عامل جذابیت ای دوقلوهای استثنایی فوتبال ایران هم همین باشد. در همین راستا امروز میلاد محمدی به هتل آکادمی محل اقامت تیم فوتبال گل گهر رفت تا با سعیداخباری استعدادیابش یا به بیان بهتر کاشفش در فوتبال ایران دیدار کند. اخباری اینروزها دستیار مجید جلالی در گل گهر سیرجان است.

میلاد که سه فصل موفق را در فوتبال روسیه داشت و تبدیل به دفاع چپ اصلی تیم ملی ایران در جام جهانی و جام ملت های آسیا شد در ابتدای فصل جاری روسیه را به مقصد خنت بلژیک ترک کرد و توانست عملکرد موفقی در تیم جدیدش داشته باشد. او در 18 مسابقه لیگ بلژیک 1 گل زد و 2 پاس گل داد و به نظر می رسد روند موفقیت هایش در فوتبال اروپا ادامه دار باشد.

 
.
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .