خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مشکل جدید سر راه ستاره سرباز تاتنهام

مشکل جدید سر راه ستاره سرباز تاتنهام

سون هیونگ مین در حال حاضر در کره جنوبی به سر برده و دوره آموزشی سربازی اش را سپری می کند. در حال حاضر دولت انگلیس برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تدابیر جدیدی در نظر گرفته و افرادی که به این کشور وارد می شوند باید 14 روز در شرایط قرنطینه قرار گیرند و در صورت عدم ابتلا به ویروس کرونا می توانند زندگی عادی شان را در انگلیس از سر گیرند.

 

 

بدین ترتیب احتمالا سون هیونگ مین بخشی از تمرینات گروهی تاتنهام برای از سرگیری دوباره لیگ برتر را از دست خواهد داد و بدین ترتیب از شرایط مسابقه به دور خواهد بود. برنامه ریزی هایی از سوی سران لیگ برتر در مورد شروع احتمالی تمرینات از تاریخ 18 می در نظر گرفته شده و ممکن است هفته های باقی مانده نیز از 8 ژوئن از سر گرفته شوند. البته این برنامه هنوز قطعی نشده و در دست بررسی قرار دارد.

 

سون هیونگ مین از جمله بازیکنان تاتنهام بود که اجازه داشت دوران قرنطینه را در کشور خودش سپری کند و احتمالا او به زودی در کنار تعدادی دیگر از ستاره های این تیم باید راهی انگلیس شوند. سون هیونگ مین موفق شد با کسب عنوان قهرمانی در بازی های آسیایی سال 2018 از خدمت سربازی معاف شود اما سپری کردن دوران آموزشی برای تمام جوان های کره ای الزامی بوده و بدین ترتیب این ستاره گلزن هفته های اخیرا را به همین منظور در کشورش سپری کرده است.

 

 

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .