خانه » اخبار » اخبار ورزشی » منتقد علی دایی جانشین  علی خطیر شد!

منتقد علی دایی جانشین  علی خطیر شد!

پس از آنکه علی خطیر از معاونت ورزشی باشگاه استقلال رفت مدت‌ها این جایگاه خالی مانده بود تا اینکه اسماعیل خلیل‌زاده در زمان سرپرستی‌اش امیر سلطانی را به‌عنوان معاون خود انتخاب کرد ولی او نیز خیلی در این سمت ماندگار نبود و سعید رمضانی به جای او منصوب شد.

 

احمد سعادتمند بعد از حضور در پست مدیرعاملی باشگاه استقلال با سعید رمضانی در سمت سرپرستی معاونت ورزشی کارش را پیش می‌برد تا اینکه ساعاتی قبل احمد مددی را به‌عنوان جانشین او انتخاب کرد.

 

اما احمد مددی کیست؟ باشگاه استقلال تنها به اعلام اینکه او ۲۰ سال در ورزش حضور داشته و سوابقی مثل قائم مقام باشگاه پیکان معاون باشگاه سایپا عضو هیأت رئیسه و خزانه‌دار فدراسیون دوومیدانی از سال ۹۰ تا ۹۵ عضو هیأت رئیسه و خزانه‌دار فدراسیون پزشکی ورزشی از سال ۹۵ تا ۹۸ و مدیر بین‌الملل فدراسیون وزنه‌برداری به مدت ۲ سال دارد بسنده کرده است ولی معاون جدید آبی‌ها با وجود نام نه چندان مطرحی که دارد با یک مصاحبه جنجالی برای اهالی فوتبال شناخته شده است.

 

بیزینس اصلی مددی در نفت و پتروشیمی است و یک مجله را هم مربوط به همین کار در اختیار دارد؛ اوضاع مالی خوبی دارد و علاوه بر فعالیت‌های ورزشی مستمر در باشگاه‌های خودروساز یک استقلالی دو آتیشه است.

 

معاون ورزشی جدید استقلال سابقه جدی مطبوعاتی دارد و در حوزه نفت از افراد شناخته شده به شمار می‌آید؛ او سردبیر هفته‌نامه دانش و نفت بوده است.

 

مددی که عضو شرکت خودروسازی سایپا است در سال ۸۷ و پس از آنکه حمید سجادی از سوی مهرداد بذرپاش به‌عنوان مدیرعامل باشگاه سایپا منصوب شد در این تیم مشغول به کار بود و سال به سال فعالیت‌های خود را بیشتر کرد و تا سمت معاونت این باشگاه پیش رفت.

 

او پس از دورانی که در سایپا داشت طی سال‌های ۹۱ تا ۹۳ هم به پیکان رفت و قائم مقام این باشگاه بود ولی در زمان مدیرعاملی رضا درویش دوباره به جمع نارنجی پوشان بازگشت و فعالیت خود را از سر گرفت.

 

مددی که سابقه سردبیری روزنامه خبر سیاسی از سال‌های ۷۹ تا ۸۶ روزنامه ورزش و اندیشه مدیر مسؤول و سردبیری نشریه تخصصی دانش و نفت و … را دارد در تیرماه سال ۹۶ به‌عنوان سرپرست مدیریت  فرهنگی و ارتباطات باشگاه سایپا منصوب شد؛ جایگاهی که طی سال‌های ۸۷ تا ۸۹ نیز در آن حضور داشت.

 

با وجود سال‌ها فعالیت مددی در ورزش اما او در تاریخ چهاردهم اردیبهشت‌ماه ۹۸ که به جای مدبر و به‌عنوان سخنگوی باشگاه سایپا در اخبار ۲۰:۳۰ شبکه دو حضور یافت شناخته‌تر شد؛ آن هم با مصاحبه‌ای که علیه علی دایی سرمربی برکنار شده این تیم انجام داد.

 

مددی در پستی قرار گرفته که چند ماه قبل در اختیار علی خطیر جنجالی‌ترین معاون ورزشی سالیان اخیر استقلال بود.

 

در روزهایی که باشگاه سایپا واکنش خاصی به اظهارات علی دایی نداشت مددی در یک گفت‌وگوی تلویزیونی انتقادات شدیدی را سرمربی پیشین نارنجی پوشان مطرح کرد که بخشی از آنها را می‌خوانید:

 

«چرا باید ۵ نفر فقط ماساژور در تیم حضور داشته باشه که از قرار اطلاع یک نفر هم ماساژور شخصی ایشون(علی دایی) باید باشه؟»؛ «ایشون(علی دایی) از پنج جلسه تمرینی عمده جلسات رو تشریف نمی‌آوردن. برخی را هم دیر به سر جلسه تمرین می‌رسیدن. کلا نظم خاصی حضور ایشون در تمرینات نداشته!»

 

این‌ها بخشی از اظهاراتی بود که مددی در قامت سخنگوی سایپا علیه علی دایی در رسانه ملی مطرح کرد و البته چند روز بعد هم از سوی مدبر به‌عنوان معاون ورزشی این باشگاه منصوب شد.

 

اکنون مدبر با این سابقه رسانه‌ای و معاونت‌های متعدد به مهم‌ترین سمت خود در دوران ورزشی‌اش رسیده و کار متفاوت و سخت‌تری نسبت به تمام سال‌های اخیر در معاونت ورزشی استقلال خواهد داشت که باید در این جایگاه چه عملکردی خواهد داشت.

 

تصویری از معاون ورزشی جدید استقلال. این یک انتخاب غیرمنتظره به جای چهره‌هایی بود که سابقه بازی در این تیم را داشتند.
.
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .