خانه » اخبار » اخبار ورزشی » منزوی: ماشین امضا شده‌ام!

منزوی: ماشین امضا شده‌ام!

از تسنیم کامران منزوی در خصوص انتصابات و هم چنین مسائل مالی باشگاه استقلال اظهار داشت: من در جریان انتصابات و برکناری‌ها در باشگاه نبودم و بعید می‌دانم سایر اعضا هم در جریان باشند. مدیرعامل باشگاه با توجه به اختیارات قانونی خود اقدام به کلیه انتصابات کرده و بنده قطعا و به احتمال زیاد سایر اعضای اسمی هیئت مدیره نیز در جریان نیستند. من هم از طریق رسانه‌ها متوجه تغییرات شده‌ام.

 

وی با اشاره به بحث مسائل مالی باشگاه تصریح کرد: در همان ابتدای حضور جناب آقای احمد سعادتمند و ضمن پافشاری بر استعفا صراحتا عرض کردم که مشکلات استقلال ساختاری و زیربنایی است و رفت و آمد افراد و تغییر مدیریت اثر ندارد و الان هم نمی‌دانم چه قولی و بر چه اساسی به کادرهای مختلف فنی و ..و بازیکنان داده شده و منابع مالی چگونه تامین خواهد شد. ضمن اینکه این نوع تقابل با مدیریت و بیان مشکلات از طریق فضای مجازی و رسانه ها به هیچ وجه زیبنده استقلالی‌ها نیست.

 

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص حضور یا عدم حضور در هیئت مدیره استقلال گفت: به طور مکررگفته‌ام تا روز معرفی جانشین و ترمیم هیئت  مدیره و فقط برای روی زمین نماندن یک سری اقدامات اداری و تشکیلاتی مانند ماشین امضا آن هم در رابطه خزانه و یا خصوصی سازی حضور دارم تا مبادا این چنین تصور شود که با عدم امضای این مدارک قصد عدم همکاری با مدیر جدید را داشته و یا مانعی برای اجرای برنامه‌های احتمالی ایشان تلقی شود و گرنه من خودم را رفته می‌دانم و بهتر است زودتر تکلیف کار روشن شود.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .