خانه » اخبار » اخبار ورزشی »  مهدی رحمتی خیال پایان ندارد (عکس)

 مهدی رحمتی خیال پایان ندارد (عکس)

هر چند که شهر خودرویی‌ها همراه با سه تیم دیگر خصوصی یعنی نساجی ماشین سازی و تراکتور نامه کناره‌گیری از لیگ را امضا کرده اند و برای وزیر ورزش ارسال کرده‌اند اما آنها در اقدامی عجیب موازی با نامه خود تمرینات را هم دنبال می‌کنند! هر چند شنیده شد که در اردوی شهر خودرویی‌ها دو نفر مشکوک به کرونا هستند که گویا یکی از آنها داوود سید عباسی است و دیگری هم ماساژور تیم. البته طبق اعلام دکتر باشگاه مشهدی تست کرونای هیچ کدام از اعضای شهر خودرو مثبت نبوده و صرفا این دو نفر آزمایشات بالینی مشکوک به کرونا دارند.

 

اما با این حال تمرینات شهر خودرو با حضور حداکثری بازیکنان و البته غیبت چند مهره از جمله اسلاوو مهاجم خارجی شهر خودرو در حال برگزاری است؛ شاید به جرأت بتوان گفت آماده‌ترین مهره این روزهای تمرینات شهر خودرو پیرترین آنهاست که گویا سن و سال برایش چندان تعریفی ندارد. مهدی رحمتی که روزهای قرنطینه کرونایی را در جزیره کیش گذراند و البته هر روز تصاویر چند نوبت تمرینش را با مربی خصوصی خود در صفحه شخصی‌اش می‌گذاشت با آمادگی فوق العاده خوب در تمرینات شهر خودرو حاضر شده است.

 

او که تا پیش از شروع دوباره تمرینات چندین بار شایعه جدایی‌اش از شهر خودرو به مقصد استقلال در پایان فصل به گوش رسید فعلا با آمادگی عالی در تمرینات شهر خودرو نشان داده خیالی برای پایان ندارد و می‌خواهد همچنان به کار خود ادامه دهد؛ سنگربان سابق استقلال در روزهای اخیر واکنش های زیادی به شروع دوباره لیگ داشته و از مسئولین سازمان هم خواسته تا تصمیم عاقلانه برای حفظ سلامتی بگیرند.

 

چند قاب از لنز دوربین سعید عیدی از آمادگی عالی سید مهدی رحمتی در تمرینات شهر خودرو ببینید؛ سنگربانی که انگار در آستانه 40 سالگی خیالی برای پایان و آویختن کفش‌هایش به میخ ندارد.

 

 

 

 

 

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .