خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مورینیو اول تعریف می کرد، بعد می گفت آشغال هستید!

مورینیو اول تعریف می کرد، بعد می گفت آشغال هستید!

سسک فابرگاس در سال 2014 و بعد از گذراندن سه فصل در بارسلونا دوباره به لیگ برتر بازگشت و این بار راهی رقیب آرسنال یعنی چلسی شد هافبک اسپانیایی مدعی شد مکالمه با ژوزه مورینیو او را راضی به این انتقال کرده است.

 

سسک فابرگاس گفت: مورینیو یک سیستم دارد اما خیلی خوب روی آن سیستم کار می کند. او بازیکنان خاصی را برای سیستم خود می خواهد. یک روز و هنگامی که من برای اولین بار با مورینیو ملاقات کردم او به من گفت که به دو بازیکن نیاز دارد و می خواهد من و دیگو کاستا را جذب کند. مورینیو نام من را روی کاغذ ترکیب تیم نوشت و گفت این تیم قهرمان می شود.

 

 

مورینیو مربی خوبی برای بازیکنان بزرگ است. او با ذهن شما بازی کرده و شما را تحریک می کند. یک روز و ما در لیگ بسیار خوب بازی کردیم و او پیغام هایی در تمجید از ما داد اما پس از آن گفت امروز آشغال بودید او اینگونه با ذهن شما بازی می کند.

 

فدوران حضورم در چلسی فوق العاده بود. وقتی 23 ساله بودم و بازوبند کاپیتانی آرسنال را می بستم اگر به من می گفتید ممکن است در آینده برای چلسی بازی کنی می گفتم دیوانه هستید. اما درک متقابل من با هواداران باشگاه و با همه کسانی که در آنجا کار می کردند بسیار خوشحال کننده بود. من احساس کردم که خیلی خوب در چلسی جا افتاده ام. ما مربیان خوبی داشتیم و باشگاه تشنه قهرمانی بود. شما در چلسی باید همیشه تا پایان برای پیروزی رقابت کنید و این چیزی است که من می خواستم. من می دانستم که کار کردن با مورینیو می تواند قدم بزرگی رو به جلو در حرفه من باشد.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .