خانه » اخبار » اخبار ورزشی » موسوی: کرونایی بودنم ساخته توهمی‌ها است!

موسوی: کرونایی بودنم ساخته توهمی‌ها است!

دیروز خبری مبنی بر مثبت اعلام شدن تعدادی از اعضای باشگاه گل‌گهر سیرجان منتشر شد که در این بین گفته می‌شد که سه تن از این نفرات جزو بازیکنان اصلی این تیم هستند.

 

امروز هم برخی رسانه‌ها سید احمد موسوی مدافع- هافبک گل‌گهر سیرجان را یکی از بازیکنانی معرفی کردند که تست کرونای او مثبت بوده است که در این خصوص گفت‌وگویی با این بازیکن موثر سیرجانی‌ها داشته است.

احمد موسوی درباره شایعه مثبت اعلام شدن تست کرونای‌اش گفت: در تیم ما تست کرونا تعدادی از نفرات مثبت اعلام شده اما کسی از لیست آن خبر ندارد و این اسامی به صورت محرمانه در باشگاه باقی مانده است. تنها خود بازیکن یا کادر و یا کسی که کرونا داشته از این موضوع مطلع شده است و من از این موضوع هیچ خبری ندارم.

 

او ادامه داد: تمام این اخبار درباره من ساخته ذهن توهمی‌ها است که با نام کرونا تلاش دارند در جامعه وحشت ایجاد کنند. در هر رسانه نام چهار بازیکن متفاوت را به میان می‌آورند که جای تعجب و تاسف دارد.

مدافع- هافبک گل‌گهر اضافه کرد: ما قبل از اعلام نتایج در تمرین بودیم و هیچ بازیکنی علائم و بیماری خاصی نداشت؛ این نشان می‌دهد که کرونا دیگر آن شرایط گذشته را ندارد و من خودم به شخصه از کرونا ترسی ندارم ولی اینکه به دروغ لیست کرونایی اعلام کرده‌اند خانواده‌ها را نگران می‌کنند و در جامعه وحشت به وجود می‌آورند که بایستی جلوی این بازیِ ناپسند رسانه‌ای گرفته شود.

موسوی تصریح کرد: الان تمام بازیکنان و کادر فنی گل‌گهر جداگانه در قرنطینه هستند و این اتفاق ارتباطی به اعلام مثبت بودن تست نیست. همگی در قرنطینه به سر می‌برند تا آخر هفته دوباره تست کرونا توسط باشگاه گرفته شود.

 

او در مورد ادامه لیگ برتر در شرایط فعلی ابراز کرد: هر اتفاقی که قرار است برای ادامه لیگ بیفتد باید هرچه سریع‌تر مشخص شود و همه از بلاتکلیفی بیرون بیایند ولی باید قبول کنیم که اگر همه‌ی تیم‌ها تست کرونا را با کیت‌های معتبر انجام دهند آمار بالایی از مثبتی‌ها خواهیم داشت که مطمئنا بار روانی منفی ایجاد شده در جامعه خیلی بالاتر از خود بیماری خواهد بود.

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .