خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مولر: رویایم قهرمانی دوباره در چمپیونزلیگ است

مولر: رویایم قهرمانی دوباره در چمپیونزلیگ است

“” توماس مولر محصول آکادمی فوتبال بایرن مونیخ سال هاست که برای این باشگاه بازی می کند و یکی از بهترین گلزنان تاریخ بایرن محسوب می شود. او فصل گذشته تا آستانه جدایی از بایرن هم پیش رفت چرا که نیکو کواچ سرمربی بایرن اعتقاد زیادی به او نداشت اما در نیمه های فصل و با آمدن هانسی فلیک شرایط عوض شد و مولر به همان مهره تاثیرگذار بایرن بدل گشت.

 

 

Image

 

 

مولر 30 ساله که تا 2023 با بایرن قرارداد دارد در رویای فتح چمپیونزلیگ است. او یک بار در سال 2013 با بایرن این جام را کسب کرده ولی می خواهد آن حس را بار دیگر تجربه کند:« دوست دارم وقتی فوتبالم تمام می شود مردم بگویند ببینید که مولر چگونه پس از 30 سالگی بازهم توانست قهرمانی اروپا را تجربه کند. این قطعا یکی از اهداف من در فصول آتی خواهد بود. دوست دارم جام قهرمانی اروپا را یک بار دیگر با بایرن ببرم. البته کار به راحتی میسر نخواهد بود.»

 

 

Image

 

 

مولر ادامه داد:« اینطور نیست که خوب بازی کنید و حتما هم قهرمان شوید. در دوران گواردیولا ما بدشانسی های زیادی آوردیم. یک بار در کل فصل خوب بودیم و ماگهان در ماه مارس و آوریل هم روبن مصدوم شد و هم ریبری. برای قهرمانی به شانس هم نیاز است. در دو سه سال اخیر اوضاع برای ما در لیگ قهرمانان خوب پیش نرفته است ولی امسال تیم واقعا خوبی در اختیا داریم و با کمی تلاش بیشتر می توانیم به فینال برسیم.»

 

هانسی فلیک:« خوب خواهد شد اگر فلیک آخرین مربی من در بایرن باشد. این یعنی بایرن در سه سال بعد خوب کار کرده و نیاز به تغییر مربی نداشته است.»

 

 

Image

 

 

کاپیتانی بایرن:« به آن فکر نمی کنم. مانوئل نویر کاپیتان است و مشکلی برای اینکه در سه سال دیگر نیز او کاپیتان من باشد ندارم.»

 

قهرمانی بوندسلیگا:« اگر نتوانیم فصل را ادامه دهیم تنها راه تعیین قهرمان نگاه به جدول است. در  این وضعیت ویژه چه جام را به ما بدهند چه ندهند برایم اهمیتی نخواهد داشت(بایرن با 4 امتیاز اختلاف از دورتموند صدرنشین است ولی بازی ها به دلیل کرونا به تعویق افتاده اند.)»

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .