خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ناگفته های مترجم کالدرون از حواشی این مربی آرژانتینی

ناگفته های مترجم کالدرون از حواشی این مربی آرژانتینی

امیرجنانی مترجم گابریل کالدرون در زمان حضور این مربی آرژانتینی در پرسپولیس امروز به دفتر باشگاه سرخپوش رفت تا درباره مطالباتش از باشگاه با مدیران صحبت کند. این مترجم که هنوز با کالدرون در ارتباط است صحبت‌های تازه‌ای را در خصوص ماجرای شکایت این مربی از پرسپولیس مطرح کرد. 

او صحبت هایش را در خصوص حضورش در باشگاه شروع کرد و گفت‌:با سیدی به باشگاه آمدیم تا در خصوص توافقی که زمان انصاری‌فرد انجام شد مطالباتمان را دریافت کنیم. در آن زمان یک قراردادی امضا شد و به دلیل شیوع ویروس کرونا و تغییرات مدیریتی تا امروز هیچ مبلغی دریافت نکرده‌ایم و امروز آمده‌ایم در این خصوص صحبت کنیم. قراردادم خیلی جزئی است و به عنوان مترجم کالدرون 30 میلیون از باشگاه طلب دارم.

مترجم سابق کالدرون درباره اتفاقاتی که باعث جدایی این مربی از پرسپولیس شد‌بیان کرد:‌خیلی از اتفاقات می‌توانست به وجود بیاید و من به عنوان مترجم در جریان نباشم. اتفاقاتی که از اول فصل رخ داد باعث تصمیم جدایی کالدرون شد. یکسری بدعهدی‌ها صورت گرفت و قول‌هایی که عملی نشد باعث خستگی کالدرون شد.

 

جنانی درباره شکایت کالدرون به فیفا تاکید کرد: من در جریان قرارداد او نیستم. کاظمی به عنوان وکیل او کارهای کالدرون را انجام می‌دهد. تا جایی که در جریان هستم او شکایت کرده است و در چند مصاحبه اخیرش گفته است من در خصوص پرسپولیس منعطف هستم و اگر باشگاه تمایل داشته باشد من آماده مذاکره هستم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا میان کالدرون و برخی بازیکنان مانند سیدجلال حسینی و امید عالیشاه اختلافی وجود داشت خاطرنشان کرد: اختلافی بین بازیکنان و کالدرون وجود نداشت. سیدجلال را به عنوان یک کاپیتان قبول داشت و همیشه این را مطرح می‌کرد. با امید عالیشاه درگیری خاصی نداشت و تشخیص سرمربی بود که یک بازیکن در چه پستی حضور داشته باشد.

مترجم کالدرون همچنین درباره مسائلی که گفته می شود در هتل رخ داده و بعضی افراد کنار او بوده اند افزود: در ماجراهایی که در خصوص هتل برای کالدرون پیش آمد می‌خواستند او را خراب کنند و یک شب همسرش به ایران آمد و در منزلش بود و بعد به هتل آمدند و این اتفاق‌ها به وجود آمد و اتفاقات قشنگی نبود.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .