خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نظر فدراسیون برای جذب بازیکن و مربی خارجی

نظر فدراسیون برای جذب بازیکن و مربی خارجی

“” عارف‌نیا بعد از حضور در جلسه‌ی فدراسیون فوتبال اظهار کرد: امروز پیرامون پرونده‌های مختلفی که باشگاه‌های ایرانی در فیفا دارند صحبت شد تا اقدامات خاصی انجام شود چون در ایران حقوق ورزشی و رفرنس‌های کافی ندارد.

 

او ادامه داد: بیشتر باشگاه‌های ایران اطلاعات خیلی خوبی درباره مسائل حقوقی و قراردادی با مربیان و بازیکنان ندارند و به همین خاطر در بیشتر پرونده‌هایی که نمی‌توانیم در فیفا برنده شویم مباحث قراردادی مطرح است.

 

مدیر حقوقی باشگاه استقلال خوزستان تصریح کرد: قرار شد جلسات هم‌افزایی و کلاس‌های بیشتری از سوی فدراسیون فوتبال و با حضور نماینده باشگاه‌ها برگزار شود تا در دوره‌های آموزشی با مسائل حقوقی فیفا بیشتر آشنا شویم قراردادهای بهتری ببندیم و اتفاقاتی که در سنوات اخیر افتاده و ضررهای زیادی کردیم دوباره شاهد نباشیم.

 

عارف‌نیا درباره پرونده‌های استقلال خوزستان در فیفا عنوان کرد: پرونده وینیسیوس و تارتار دو بازیکن برزیلی را در فیفا داریم که در حال توافق با آنها هستیم تا به نتیجه برسیم.

 

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا فدراسیون فوتبال تاکیدی مبنی بر عدم جذب مربی یا بازیکن خارجی به باشگاه‌ها داشته است ابراز کرد: اصلا چنین چیزی و حتی پیشنهادش هم مطرح نشد. تنها مسئله‌ای که عنوان کردند بحث ریالی و دلاری در زمان قراردادها با خارجی‌ها بود که برای آن هم باشگاه‌ها و فدراسیون باید به یک تصمیم‌گیری نهایی برسند.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .