خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نمایش زندگی ژاوی درقطر در مستندی از آمازون

نمایش زندگی ژاوی درقطر در مستندی از آمازون

به نقل از استادالدوحه روز جمعه 5 ژوئن Amazon Prime Video Spain مستند فوتبالیست ها در سراسر جهان را به نمایش می گذارد. این مستند به زندگی ورزشی این چهار بازیکن (ژاوی دیوید ویا خوان ماتا و خاوی مارتینز) می پردازد چون ژاوی در قطر ماتا در انگلستان و مارتینز به کار فوتبال ادامه می دهند و دیوید ویا نیز قبل از بازنشستگی در تیم ویسل کوبه ژاپن بازی می کرد.

 

آمدن به دوحه یکی از بهترین تصمیمات زندگی من است

در مستند بازیکنان فوتبال در سراسر جهان که قرار است در خردادماه به نمایش در بیاید ژاوی و سه هموطنش درباره زندگی خود در کشورهای محل اقامت خود و اهمیت فوتبال در آنجا صحبت می کنند. 

ژاوی درباره این مستندگفته که در آن به این اشاره کرده که آمدنش به قطر یکی از بهترین تصمیماتی بوده که در زندگی اش گرفته است. او در حالی این حرف ها را زده که  از سال 2015 در این کشور زندگی می کند.

 

ژاوی که به همراه همسرش در تبلیغ این فیلم مستند حضور پردا کرده در باغ خانه مجللس با اولین فرزندش که در ژانویه سال 2016 در دوحه به دنیا آمد و نامش را آسیا گذاشت بازی می کند و نشان می دهد که از زندگی اش در قطر بسیار خوشحال است.

در صحنه ای دیگر او ایستاده و برای بازیکنان تیم السد که احاطه اش کرده اند دستورالعمل های فنی را می گوید. این مربی اسپانیایی توضیح می دهد که اشتیاقش به فوتبال بیشتر شده چرا که این راهی است که او می تواند از زندگی لذت ببرد.

ژاوی در سال 2015 و بعد از 17 سال حضور در بارسلونا به قطر آمد و دستاوردهای خوبی را همراه السد داشت. 

 

ژاوی برای دفاع از رنگ های خود به سد حرکت کرد و از فصل 2015-2016 شروع به کار کرد و پس از یک دوره 17 ساله اتوبوس از بارسلونا آمد و در آن به دستاوردها و رکوردهای زیادی دست یافت. او چهارفصل کاپیتان تیم بود و این تیم چهار عنوان قهرمانی در جام امیرقطر جام قطر سوپرجام قطر و لیگ ستارگان را کسب کرد. او ازابتدای فصل جاری جانشین فریرای پرتغالی شد و توانست در سوپر جام و جام قطر به قهرمانی برسد.
.

.
برچسب ها : , ,
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .