خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نمی‌خواهم فوتبال ایتالیا را به دست خودم کفن کنم!

نمی‌خواهم فوتبال ایتالیا را به دست خودم کفن کنم!

“” گابریله گراوینا رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا می‌گوید این فدراسیون در حال تلاش برای شروع مجدد فصل 2019-2020 سری آ است و او مایل نیست که مسئول مرگ فوتبال در این کشور باشد و فوتبال ایتالیا را با دستهای خود کفن کند.

 

 

در ماه مارس سری آ به دلیل بحران شدید ناشی از اپیدمی کرونا تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمد و فدراسیون فوتبال ایتالیا پیش از این اعلام کرده بود تا زمانی که سلامت و ایمنی همه افراد دست‌اندرکار رقابتها تضمین نشود لیگ را از سر نخواهد گرفت. اما رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا می‌گوید بی‌صبرانه در تلاش برای شروع مجدد لیگ است و هشدار می‌دهد که کامل نشدن این فصل می‌تواند تاثیر منفی بسیار شدیدی بر  فوتبال این کشور بگذارد.

 

گراوینا در گفتگو با تلویزیون رای ایتالیا گفت:” در حال حاضر دو گروه مخالف وجود دارد که یکی از آنها معتتقد است همه فعالیت‌های ورزشی باید تعطیل شود و گروه دیگر که من به آن تعلق دارم معتقد است که این فعالیت‌ها باید ادامه پیدا کند. من نمی‌توانم فوتبال ایتالیا را به دست خودم کفن کنم. من مسئولیت دارم که از فوتبال و ورزش دفاع کنم”.

 

 

رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا در ادامه گفت:” ما نگران وقفه فعلی نیستیم بلکه نگرانیم که فوتبال دوباره از سر گرفته نشود چون این می‌تواند در آینده تاثیر منفی شدیدی بر روی فوتبال ایتالیا بگذارد. با من درباره احتمال خردادماه صحبت شده و امیدوارم ایتالیا در خردادماه به شرایطی رسیده باشد که با شرایط فعلی ما متفاوت باشد و امکان از سر گیری رقابتها وجود داشته باشد”.

 

برچسب ها : ,
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .