خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نمی دانم بارسلونا ریچارلیسون را می خواست یا خیر

نمی دانم بارسلونا ریچارلیسون را می خواست یا خیر

 

در فصل زمستان اخباری در مورد پیشنهاد 85 میلیون پوندی بارسلونا برای خرید ریچارلیسون شنیده شد اما در نهایت این بازیکن در اورتون باقی ماند. حالا مارکوس سیلوا به تمجید از توانایی های این بازیکن پرداخت و مدعی شد طبیعی است باشگاه های بزرگ به دنبال چنین بازیکنانی باشند.

 

مارکوس سیلوا گفت: من نمی دانم که اخبار انتقال ریچارلیسون به بارسلونا درست بود یا نه. باشگاه ها برای جذب بهترین بازیکنان شما اقدام می کنند و شایعات در فوتبال همیشه وجود دارد.

 

 

آنچه من از زمان هدایت اورتون به یاد دارم این بود که ریچارلیسون همیشه روی باشگاه اورتون متمرکز بود و مطمئن هستم که شرایط او حالا نیز همین است. من ریچارلیسون را خیلی خوب می شناسم و اولین بازی های او در لیگ برتر زیر نظر من بود. از همان ابتدا او را بازیکنی دیدم که نه فقط از لحاظ مهارت بلکه سبک تمرینات می تواند پیشرفت کند

 

در دو باشگاهی که سرمربی ریچارلیسون بودم متوجه شدم او می تواند خیلی راحت با انواع سبک های مختلف فوتبال سازگار شود. او هنوز جوان است اما به دستاوردهای زیادی رسیده و باید هر روز به بهبود کیفیت خود ادامه دهد و تلاش کند. ریچارلیسون بازیکنی سریع تمام کننده ای بسیار خوب هم راست پا و هم چپ پا و در هوا قوی است. یافتن بازیکنی با چنین مهارت هایی و همچنین بازی در موقعیت های مختلف در حمله نیز آسان نیست. فکر می کنم عملکرد فعلی ریچارلیسون بسیار خوب است اما در آینده او عملکرد بهتری هم به نمایش می گذارد.
.
برچسب ها : ,
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .