خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نه رئال نه PSG؛ رونالدو در یوونتوس ماندنی است

نه رئال نه PSG؛ رونالدو در یوونتوس ماندنی است

کریستیانو رونالدو یکی از بزرگترین ستاره‌های دنیای فوتبال و برنده پنج توپ طلا بعد از سالها درخشش با پیراهن رئال مادرید در تابستان 2018 تصمیم گرفت سانتیاگو برنابئو را ترک کرده و برای پیوستن به یوونتوس راهی تورین شود. رونالدو بعد از 9 سال حضور در مادرید سال هایی که او به یکی از بزگترین فوتبالیست‌های تاریخ تبدیل شد این تیم را ترک کرد تا با چالشی جدید در ایتالیا مواجه شود.

 

 

 

 

البته رونالدو با یوونتوس قراردادی بلندمدت امضا کرده که تا سال 2022 ادامه دارد زمانی که کریستیانو بازیکنی 37ساله خواهد بود اما اخیرا شایعاتی منتشر شده بود مبنی بر تمایل رونالدو برای بازگشت به رئال مادرید. از پی اس جی نیز به عنوان مقصدی دیگر برای او نام برده شده بود. طبق ادعای نشریه توتواسپورت اما کریستیانو رونالدو تا پایان قراردادش در یوونتوس خواهد ماند و خیال ترک این تیم را ندارد.

 

توتواسپورت تأکید کرده است که وجود رابطه خوب میان رونالدو و یووه که حتی در ایام تعلیق لیگ به خاطر شیوع کرونا هم ادامه دارد او را ترغیب کرده که تا پایان قراردادش در این تیم بماند.

رونالدوی 34 ساله از زمان شیوع بحران کرونا در ایتالیا به زادگاهش مادیرا برگشته است و همراه با همسر و 4 فرزندش در آنجا به سر می‌برد. او در این فصل 32 بازی برای بانوی پیر انجام داده و 25 گل هم زده است.

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .