خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نه پی اس جی و نه چلسی؛ فقط بارسلونا!

نه پی اس جی و نه چلسی؛ فقط بارسلونا!

میرالم پیانیچ ستاره بوسنیایی که چند سالی است در میانه زمین برای یووه خوش می درخشد سخت مورد توجه بارسلونا قرار گرفته است. یوونتوس نیز مخالفتی با جدایی او ندارد ولی به این شرط که بارسا حداقل 50 میلیون یورو پرداخت کرده یا اینکه آرتور ملو را در عوض او واگذار کند.

با مخالفت قاطعانه آرتور ملو این معاوضه منتفی شده و بارسا به دنبال راهی برای خارج کردن مذاکرات از بن بست است.

 

 

 

 

طبق ادعای توتواسپورت میرالم پیانیچ اخیرا پیشنهاد پی اس جی و چلسی را رد کرده و به سران یووه گفته است که فقط راهی بارسلونا خواهد شد.

او با بارسا به توافقات شخصی نیز دست یافته و باشگاه کاتالان که حالا باید مبلغی نقد برای جذب او پرداخت کند ابتدا به فروش چند بازیکن فکر می کند تا بتواند بودجه لازم برای انتقال او را فراهم کند. انتقالی که به نظر زمان بر خواهد بود.

از سوی دیگر یوونتوس ایمان دارد که پیانیچ بدون توجه به شایعات در از سرگیری سری آ همه توانش را در زمین خواهد گذاشت تا در کورس قهرمانی یک مهره ارزشمند باشد.

در ایتالیا همچنین بر این عقیده اند که آرتور ملو با گذشت زمان از موضع خود عقب نشینی خواهد کرد و به خاطر دستمزد پایین و اینکه هنوز بازیکنی ثابت در بارسا نیست قید ادامه کار را زده و برای پیوستن به یووه متقاعدخواهد شد که این اتفاق مسیر برای انتقال پیانیچ به نوکمپ را هموار خواهد کرد.

 

 
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .