خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نوکمپ در آستانه یک تغییر نام جنجالی

نوکمپ در آستانه یک تغییر نام جنجالی

روز سه شنبه بود که باشگاه بارسلونا اعلام کرد قصد دارد برای اولین بار حق نام گذاری استادیوم اختصاصی خود یعنی نوکمپ را به فروش برساند. همچنین مشخص شد که باشگاه کاتالانی درآمد این اقدام را در راستای مبارزه با ویروس کرونا خرج خواهد کرد.

 

حالا در همین رابطه آلکی دیوید شریک تجاری مایک تایسون در یک شرکت تولید ماریجوانا می گویند که آنها قصد دارند نام کمپانی خود را روی نوکمپ بگذارند و این حق را از باشگاه بارسلونا خریداری کنند. آن ها قصد دارند این ورزشگاه را به نام شرکت خود به اسم swissx stadium تغییر دهند.

 

 

 

 

آلکی دیوید در این باره می‌گوید: این یک استادیوم عالی است که ما به شکل خاص به دنبال آن بودیم تا نام شرکت مان را روی آن بگذاریم. به نظر می رسد که این یک ایده شگفت انگیز است. شرکت من یک کمپانی تولید کننده ماری جوانا است و این موضوع در کشور اسپانیا نیز در مسیر قانونی شدن قرار دارد بنابراین در این‌باره هیچ مشکلی وجود ندارد.

 

ورزشگاه بارسلونا که در سال ۱۹۵۷ هیچ نام دیگری به جز نوکمپ را به خود ندیده حالا در آستانه یک نامگذاری عجیب و غریب قرار گرفته است. دیوید در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا این نامگذاری به چهره باشگاه بارسلونا لطمه خواهد زد یا خیر نیز گفت: چنین چیزی وجود ندارد؛ جهان بر اساس ایده ها متولد شده است.

برچسب ها : ,
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .