خانه » اخبار » اخبار ورزشی » نویر می داند همه بایرنی‌ها از او حمایت می کنند

نویر می داند همه بایرنی‌ها از او حمایت می کنند

افشای جزئیات مذاکرات نویر با بایرنی ها برای تمدید قرارداد باعث عصبانیت این دروازه بان باتجربه شد و احتمال جدایی او از جمع باواریایی ها را افزایش داد. با این وجود صالحمیدزیچ اعلام کرد که در مورد این موضوع در باشگاه بایرن بحث شد و نویر توضیحات باشگاه را پذیرفت اما تایید کرد که هنوز راه حلی برای تمدید قرارداد پیدا نشده است.

او به خبرنگاران گفت: مانوئل می داند که همه ارزش زیادی برای او قائل هستیم. من در کنار الیور کان بازی کردم. می دانم که یک دروازه بان در کلاس جهانی می تواند چه کارهایی برای تیم انجام بدهد. مانوئل دروازه بانی در کلاس جهانی است. او در باشگاه ما ارزش زیادی دارد و امیدوارم که بتوانیم قرارداد او را تمدید کنیم.

 

 

ما در مورد موضوع اخیر در داخل باشگاه شفاف سازی کردیم و از آن چیز دیگری مشخص نشد. من مطئنم که می توانیم این مسئله را حل کنیم.

بایرنی ها در ژانویه کار انتقال الکساندر نوبل دروازه بان جوان شالکه را نهایی کردند و او از تابستان راهی آلیانس آره نا خواهد شد اما هانسی فلیک سرمربی بایرن مونیخ تاکید که همچنان به نویر به عنوان دروازه بان اول تیمش نگاه می کند: مانوئل نویر بی تردید شماره یک ماست. در فصل آینده چیزی تغییر نمی کند. الکساندر نویبل هم این را می داند.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .