خانه » اخبار » اخبار ورزشی » هالند لیورپول را به منچستریونایتد ترجیح می دهد

هالند لیورپول را به منچستریونایتد ترجیح می دهد

ارلینگ هالند پدیده نروژی این فصل اروپا زمستان گذشته سالزبورگ را به مقصد بروسیا دورتموند ترک کرد و در این تیم هم به درخشش ادامه داده است. هنوز شش ماه از این انتقال نگذشته ولی شایعات در مورد جدایی او به گوش می رسند.

شایعاتی که حمایت از انتقال او به رئال مادرید دارند اما این اتفاق شاید در تابستان پیش رو ممکن نباشد. وضعیت اقتصادی بد باشگاه ها پس از شیوع کرونا هر انتقال گران قیمتی را با تردید مواجه کرده است.

 

 

 

 

یان آگه فیورتوفت بازیکن سابق تیم ملی نروژ که با پدر ارلینگ هالند نیز هم تیمی بود معتقد است ارلینگ در دورتموند خواهد ماند ولی روزی قطعا به انگلیس برای فوتبال خواهد رفت:« ارلینگ بهترین تیم را برای ادامه فوتبالش انتخاب کرده است. دورتموند تیم درستی برای پیشرفت اوست و فکر نمی کنم به زودی شاهد جدایی اش باشیم ولی معتقدم مقصد بعدی او لیگ برتر انگلیس خواهد بود.

اگر به انگلیس برود راهی لیورپول می شود و این تیم را به منچستریونایتد ترجیح خواهد داد. او هر زمان به یونایتد اشاره می کند منظورش لیدزیونایتد است و نه منچستریونایتد.»

 

لازم به ذکر است که ارلینگ هالند 19 سال پیش زمانی که پدرش برای لیدزیونایتد بازی می کرد در منطقه یورکشایر متولد شد. او فصل جاری در همه رقابت ها توانسته 41 گل به ثمر برساند.

 

 
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .