خانه » اخبار » اخبار ورزشی » هانسی فلیک به رکورد پپ گواردیولا رسید

هانسی فلیک به رکورد پپ گواردیولا رسید

بایرن مونیخ دیروز در سیگنال ایدونا پارک موفق شد بوروسیا دورتموند را 1-0 شکست دهد تا نتایج درخشان هانسی فلیک سرمربی‌اش از زمانی که بعد از نیکو کوواچ سکان هدایت این تیم را به دست گرفته همچنان تداوم داشته باشد.

 

 

هانسی فلیک با این پیروزی از 18 بازی اول خود به عنوان سرمربی بایرن موفق به کسب 15 پیروزی شده. این رکوردی است که در تاریخ باشگاه بایرن مونیخ تنها یک مربی دیگر موفق به ثبت آن شده است: پپ گواردیولا.

 

این پیروزی هفتمین پیروزی پیاپی بایرن مونیخ در بوندس‌لیگا بود. شاگردان فلیک از 14 بازی اخیر خود سیزده بار به پیروزی رسیده‌اند. آخرین شکست آنها به اواخر سال گذشته میلادی برمی‌گردد که در مقابل مونشن‌گلادباخ شکست 2-1 را پذیرا شده بودند. شاگردان فلیک بعد از آن دیگر هیچ شکستی تجربه نکرده‌اند.

 

 

فلیک که از ماه نوامبر بعد از اخراج نیکو کوواچ به عنوان سرمربی موقت به بایرن ملحق شده بود ماه گذشته میلادی به عنوان سرمربی دائم منصوب شد. به جز مونشن‌گلادباخ تنها دو تیمی که در دوران سرمربی‌گری فلیک موفق شده‌اند از بایرن امتیاز بگیرند لورکوزن و لایپزیش بوده‌اند. بایرن در مقابل لورکوزن یک شکست 2-1 داشته و در مقابل لایپزیش هم یک بار به تساوی 0-0 رضایت داده است.

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .