خانه » اخبار » اخبار ورزشی » هنوز آماده انتقال به لیورپول نبودم

هنوز آماده انتقال به لیورپول نبودم

 

کریستین کوفی در تابستان سال 2018 و قبل از انتقال به سری آ مورد توجه لیورپول قرار گرفته بود اما در نهایت این انتقال رخ نداد. حالا کریستین کوفی وینگر فعلی فیورنتینا فاش کرد که چرا علیرغم تمایل شدید صدرنشین فعلی لیگ برتر او شانس پیوستن به لیورپول را از موناکو در تابستان 2018 رد کرده است.

 

کریستن کوفی گفت: تقریبا در آخرین لحظه کمی تصمیم گرفته شد. من از علاقه لیورپول بسیار غافلگیر شدم اما فیورنتینا را برای پیشرفت انتخاب کردم. لیورپول بیش از یک باشگاه بزرگ است و من در آن زمان و در سال 2018 آماده انتقال به این تیم نبودم.

 

 

حضور در فیورنتینا فرصتی برای رشد در کنار بازیکن بزرگی مانند فرانک ریبری است و من می توانم چیزهای زیادی بیاموزم. او برای من مثل یک افسانه است ما در فرانسه درباره ریبری صحبت کردیم. او کارهای بزرگ در فوتبال انجام داده است و به همین دلیل ما فقط می توانیم عملکرد ریبری را تحسین کنیم.

 

ریبری الگوی من بود اما رفتاری ساده و جالب دارد و او شخصیت خوبی برای بازیکنان جوان محسوب می شود. من دو سال فوق العاده در ترکیب تیم دوم فیورنتینا داشتم و برای آینده مهمترین موضوع داشتن یک پروژه ورزشی است. من می خواهم به طور مرتب با تیم اول تمرین کنم و می دانم که فصل بعد برای من مهم خواهد بود. من 100 درصد آماده هستم.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .