خانه » اخبار » اخبار ورزشی » هواداران یونایتد: پوگبا، از سرنوشت کوتینیو درس بگیر!

هواداران یونایتد: پوگبا، از سرنوشت کوتینیو درس بگیر!

روزنامه منچستر ایونینگ نیوز در گزارشی به تلاش هواداران منچستریونایتد در شبکه‌های اجتماعی برای راضی کردن پل پوگبا به ماندگار شدن در این تیم اشاره کرده و می‌گوید یونایتدیها از پوگبا می‌خواهند به سرنوشت فیلیپ کوتینیو بعد از ترک لیورپول دقت کند چون آنها نمی‌خواهند او هم با ترک یونایتد دچار همان سرنوشت شود.

 

 

 درحالیکه این احتمال وجود دارد لیگ برتر انگلیس هم از حدود یک ماه دیگر از سر گرفته شود پل پوگبا از هفته گذشته به تمرینات شیاطین سرخ برگشته. او پیش از  بحران کرونا و تعطیلی لیگ هم بخش مهمی از فصل را به دلیل مصدومیت از دست داده بود.

 

پوگبا از تابستان گذشته از تمایلش برای ترک یونایتد پرده برداشت ولی تا کنون موفق نشده این تیم را ترک کند. پوگبا به آخرین سال قراردادش با شیاطین سرخ نزدیک می‌شود هر چند باشگاه از این گزینه برخوردار است که قرارداد او را راسا یک سال دیگر تمدید کند.

 

این روزنامه به توییت‌های مشابه تعداد زیادی از هواداران یونایتد اشاره کرده که در تلاش برای منصرف کردن پوگبا از ترک تیم‌شان او را به درس گرفتن از سرنوشت کوتینیو دعوت کرده‌اند. یک هوادار دیگر هم خطاب به پل پوگبا گفته: مثل اینکه مرغ همسایه برای پوگبا غاز است. او اگر فکر می‌کند ما هواداران یونایتد به او خیلی سخت می‌گیریم نمی‌داند در مادرید هواداران رئال چه دماری از روزگارش در خواهند آورد.

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .