خانه » اخبار » اخبار ورزشی » هیچ ورزشکاری به خاطر کرونا بستری نشد

هیچ ورزشکاری به خاطر کرونا بستری نشد

در حالی که در هفته های اخیر تعدادی از ورزشکاران هم به ویروس کرونا مبتلا شدند و با قرنطینه خانگی و تحت نظر بودن توسط فدراسیون پزشکی ورزشی مشکل آن ها به مرور حل شد کار هیچ کدام از آن ها به بیمارستان نکشید.

احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک مشهورترین ورزشکاری بود که به این ویروس مبتلا شد و بعد از چند هفته قرنطینه خانگی بهبود پیدا کرد. با این حال به نظر می رسد تعدادی دیگر از ورزشکاران هم بوده اند که با علائم مشکوک به کرونا چند هفته ای را در قرنطینه خانگی سپری کردند اما نام آن ها اعلام نشده است.

 رضا سعیدی سخنگوی فدراسیون پزشکی – ورزشی درباره همه ورزشکارانی که تاکنون به کرونا مبتلا شدند به فارس گفت: تعدادی از ورزشکارانی که مبتلا شدند بهبود یافتند. تعدادی از کاراته کاران هم مبتلا شده بودند. اخیرا یکی از آنها در قرنطینه خانگی است. شرایط نرمالی هم دارد. تست کرونا برای این ورزشکار انجام نشد اما چون علائم طوری بود که به این ویروس نزدیک بود پزشکان او را ویزیت کردند که الان در قرنطینه خانگی است. در مورد سایر ملی‌پوشان هم 9 نفر با شک علائم مبتلا شده‌اند. نصف این افراد از جمله احسان حدادی بهبود یافتند دو نفر هنوز علائم دارند.

به نظر می رسد سیاست فدراسیون پزشکی ورزشی اینطور بوده که نام ورزشکاران مبتلا به کرونا را رسما اعلام نکند؛ اگرچه وضعیت هیچ کدام از آن ها حاد نبوده و در بیمارستان بستری نبودند.

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .