خانه » اخبار » اخبار ورزشی » واعظ آشتیانی: امیدوارم فتح الله زاده به مناظره بیاید

واعظ آشتیانی: امیدوارم فتح الله زاده به مناظره بیاید

ماجرای کمپ استقلال همیشه یک موضوع بحث برانگیز بوده است اما در دوره جدید از اولین مصاحبه تلویزیون احمد سعادتمند مدیرعامل جدید استقلال شروع شد. او گفت که سند کمپ ناصر حجازی را خواهد گرفت. موضوعی که با واکنش امیرواعظ آشتیانی همراه بود و او با اسنادی که در اختیار داشت اعلام کرد که این زمین متعلق به زمین شهری است و استقلال آن را اجاره کرده است.

این موضوع تبدیل به چالش بین او و علی فتح الله زاده دیگر مدیرعامل سابق باشگاه شد که همیشه از این زمین به عنوان یکی از دستاوردهای دوران مدیریتش در استقلال یاد می کند. بعد از حرف های واعظ و انتشار برخی اسناد در ارتباط با عدم مالکیت باشگاه استقلال در کمپ ناصرحجازی امروز علی فتح الله زاده به برنامه در انتهای اروند در شبکه دو آمد و با اسنادی که آورده بود مدعی شد که زمین متعلق به استقلال است. 

او همچنین در پاسخ به حرف های واعظ در ارتباط با زمین کمپ و همچنین زمین های حاشیه ساز شمال که به نام استقلال جوان خریداری شده بود او را به مناظره تلویزیونی دعوت کرد.

واعظ آشتیانی نیز در پاسخ به دعوت فتح الله زاده به مناظره تلویزیونی با بیان اینکه: امیدوارم آقای فتح الله زاده در مناظره شرکت کند به نوعی دعوت به این دوئل را پذیرفت. واعظ آشتیانی با وجود حرف های مفصل فتح الله زاده معتقد است که استدلال های او مستند قانونی ندارد و حاضر به مناظره است.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .