خانه » اخبار » اخبار ورزشی » واعظ آشتیانی: سعادتمند رسما باید عذرخواهی کند

واعظ آشتیانی: سعادتمند رسما باید عذرخواهی کند

امیررضا واعظ آشتیانی در باره سند جعلی واریز پول به حساب دیاباته و میلیچ از سوی فردی خارج نشین  به گفت: اتفاقی اصلا جالبی نبود و سوال من این است که چرا باشگاه استقلال باید به فردی که هویت آن مشخص نیست و کسی نمی داند آیا اهلیت لازم را دارد یا نه اعتماد کند و من فکر می کنم نباید اجازه می دادند این اتفاق رخ بدهد.

 

او ادامه داد: متاسفانه رخ دادن چنین اتفاقی به وجهه باشگاه استقلال لطمه می زند و حتی باعث می شود چهره چنین باشگاه بزرگی در مجامع بین المللی هم خراب شود. از طرف دیگر این موضوع می تواند باعث شکایت شود و حتی بار حقوقی هم برای باشگاه در پی داشته باشد. 

 

مدیرعامل سابق استقلال در مورد واکنش سعادتمند بعد از اتفاقی که رخ داده هم گفت: نمی خواهم بگویم او استعفا کند و شاید این کمی سخت گیرانه باشد ولی فکر می کنم سعادتمند باید رسما از هواداران استقلال عذرخواهی کند. اگر او عذرخواهی کند حداقل کمی افکار عمومی را آرام می کند و شاید بقیه مدیران هم فرهنگ عذرخواهی را یاد بگیرند شما می بینید بعضی از مدیران عذرخواهی که هیچ حق به جانب هم هستند. البته این نباشد که مدیرفکر کند هرکاری می کند با یک عذرخواهی حل می شود.

 

آشتیانی در پایان گفت: من فکر می کنم باید به سعادتمند کمی زمان بدهند تا کارش را انجام بدهد هرچند که من همان روز اول در یکی از مصاحبه هایم گفتم به استقلال نیا. وقتی دیدم او با شناخت آمده و همه چیز را قبول کرده است امیدوار شدم و حالا هم فکر می کنم باید مدتی به او زمان داد.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .