خانه » اخبار » اخبار ورزشی » واکنش بونجاح به پیشنهاد احتمالی الهلال عربستان

واکنش بونجاح به پیشنهاد احتمالی الهلال عربستان

“” بغداد بونجاح ستاره  الجزائری السد می گوید علیرغم پیشنهاد اغوا کننده ای که از برخی تیم ها دریافت کرده قصدی برای ترک این تیم ندارد و در یک لایو اینستاگرامی به دغدغه های هواداران السد پاسخ داده و گفته از اینکه در قطر حضور دارد و برای تیم بزرگی مثل السد بازی می کند خوشحال است.

بغداد که پس از عمل جراحی حالا به چهار هفته زمان برای مداوا نیاز دارد از این دوران قرنطینه به بهترین شکل نفع بردهو با شروع دوباره مسابقات می تواند با آمادگی کامل در خدمت تیمش باشد.

ستاره الجزائری السد در یک گفتگوی غیررسمی در مورد موضوعات مختلفی که ویروس کرونا بر آنها تاثیر گذاشته صحبت کرده و همینطور اعلام کرده که او هم به تیمی اش حسن الهیدوس پیوسته و با کم شدن دستمزدش موافقت کرده است.

از بغداد در ادامه این گفتگو در مورد بهترین بازیکنی پرسیدند که او شانس بازی در کنارش را داشته و این بازیکن اینطور به این سوال پاسخ داد: « خب من افتخار این را داشتم که در السد در کنار ژاوی بازی کنم و او هنوز هم به عنوان مربی در کنار ما است.»

سوال دیگر از بونجاح در رابطه با این بود که بهترین بازیکن لیگ قطر چه کسی است که او اینطور به این سوال واکنش نشان داد:« حسن الهیدوس و بوعلام خوخی. به نظرم خوخی بهترین دفاع لیگ قطر است.»

اما یکی از مهم ترین سوالاتی که از بونجاح پرسیده شد در این مورد بود که اگر پیشنهای از باشگاه الهلال به او برسد چه تصمیمی خواهد گرفت. او در این رابطه گفت:« من بازیکن باشگاه السد هستم و به این تیم پایبندم.»

یکی دیگر از سوالات جالب توجه این گفتگوی لایو اینستاگرامی بونجاح این بود که نظر او را در مورد بهترین بازیکن قاره آفریقا پرسیدند که او مانند سوال های قبلی به این سوال هم اینطور و با هوشمندی پاسخ داد:« بهترین از نظر من سرعت صلاح و تکنیک ماهرز است.»

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .