خانه » اخبار » اخبار ورزشی » واکنش شکوری به حضور در هیات مدیره پرسپولیس

واکنش شکوری به حضور در هیات مدیره پرسپولیس

ابراهیم شکوری در مورد ادامه روند همکاری خود با فدراسیون و شایعه حضور او در هیات مدیره پرسپولیس اظهار داشت: امیدوارم اتفاقاتی رخ دهد که به نفع فوتبال ایران باشد.  در حال حاضر در شرایط تعطیلی فوتبال در روزهای کرونایی هستیم و موقعیت خوبی است که نقاط ضعف فوتبال را درست کنیم.

وی ادامه داد: داشتن پست مدیریتی به دلیل لطفی که فدراسیون فوتبال و مسوولانش به جوان‌ها داشتند بود.  جزو خانواده فوتبال هستیم و در هر صورت به فوتبال خدمت می‌کنیم و در روزهای آینده در پستی مناسب در فدراسیون حضور پیدا می‌کنم.

شکوری در مورد نحوه کنار گذاشتن او و انتقاداتی که به فدراسیون شد گفت: من به تازگی به بخش مدیریت فوتبال اضافه شدم و اینکه مدیریت فدراسیون فوتبال به جوانان میدان داده‌ است جای تشکر دارد.  در ابتدای راه هستیم و به طور قطع در ادامه مسیر می‌توانیم به فوتبال کشور کمک کنیم و شکوری الان با شکوری ۲ سال پیش خیلی تفاوت دارد و امیدوارم که در هر جا که باشم بتوانم از تجربیاتی که بدست آوردم استفاده کنم و به فوتبال خدمت کنم.  

دبیر سابق فدراسیون فوتبال درباره ادامه لیگ برتر بیان داشت: فکر می‌کنم مسوولین مربوطه راجع به این موضوع صحبت کنند بهتر است.

دبیر سابق فدراسیون فوتبال در واکنش به برخی شایعات مبنی بر حضور در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم چرا که فضا به گونه‌ای است که سکوت بیشتر می‌تواند به فوتبال ما کمک کند.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .