خانه » اخبار » اخبار ورزشی » واکنش مدیر ورزشی دورتموند به احتمال جدایی سانچو

واکنش مدیر ورزشی دورتموند به احتمال جدایی سانچو

گفته می‌شود که جنگ برای جذب جیدون سانچو بین دو تیم بزرگ حاضر در لیگ برتر انگلیس یعنی منچستریونایتد و چلسی در جریان است. با این حال مشکلات اقتصادی ناشی از تعطیلی رقابت‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا باعث شده که مسئله جدایی ستاره انگلیسی از دورتموند در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

 

مایکل زورک مدیر ورزشی دورتموند اما در پاسخ به سوالی پیرامون آینده سانچو واکنش جالبی نشان داده است. او در این باره گفت: نگرش دورتموند در ماه های اخیر هیچ تغییر نکرده و باشگاه اصرار دارد که در حال حاضر باید روی ویروس همه‌گیر کرونا تمرکز کرد. هیچ موضع جدیدی در این باره وجود ندارد.

 

 

 

 

در حال حاضر واقعیت این است که هیچ باشگاهی حتی تیم‌های انگلیسی قادر به پرداخت پول زیاد برای جذب بازیکن نیستند. با این حال خواهیم دید که چه اتفاق رخ خواهد داد. ما با جیدون سانچو تا سال ۲۰۲۲ قرارداد داریم و هیچ چیز تغییر نخواهد کرد. ما کاملاً آرام هستیم.

 

من سوالات پیرامون این موضوع را می فهمم اما در حال حاضر اینها اولویت اصلی ما نیستند. سؤالات اصلی که در حال حاضر ما را نگران می کند این است که: چگونه ما ادامه خواهیم داد؟ چه موقع دوباره بازی می کنیم؟ برای همه ما این مهم است که فصل بتواند تمام شود.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .