خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ورنر به لیورپول می رفت، نیمکت نشین می شد

ورنر به لیورپول می رفت، نیمکت نشین می شد

 لیورپول یکی از باشگاه هایی بود که به صورتی جدی قصد جذب تیمو ورنر را داشت اما براساس گزارش رسانه های انگلیسی چلسی و لایپزیش بر سر انتقال این مهاجم گلزن به توافق رسیدند. پیش بینی می شد این بازیکن در تابستان پیش رو به لیورپول منتقل شود؛ با این حال لیورپول حاضر به پرداخت مبلغ مورد نظر برای او نشد. انتقالی که 50 میلیون پوند برآورد می شود.

 

 

 

 

استیو مک منمن ستاره سابق باشگاه لیورپول از این قضیه سورپرایز نشده است. او به بی بی سی گفت:« معتقدم امسال خریدهای بزرگ و گران قیمت برای باشگاه ها دشوار خواهد بود چون پول زیادی در اختیار باشگاه ها نیست. پس از شیوع کرونا بازی ها بدون تماشاگر خواهد بود و بلیت فروشی در کار نیست. برخی قراردادها با اسپانسر نیز تغییر خواهند کرد.

در این شرایط شما نباید انتظار داشته باشید لیورپول یک خرید بزرگ انجام دهد. از آن سال هایی نیست که شاهد خریدهای گرانی چون فن دایک و آلسیون باشیم. از آن گذشته فکر نمی کنم لیورپول الان نیاز به تغییر و تحول زیاد در ترکیب تیمش داشته باشد. یکی دو خرید ارزان و استفاده از بازیکنان آکادمی از سوی کلوپ می تواند راه گشا باشد.»

 

 

 

 

مک منمن ادامه داد:« چند ماه پیش در مورد تیمو ورنر حرف زدم و باید بگویم که او واقعا بازیکن خوبی است. مهاجمی که می تواند خط حمله هر تیمی را بهتر کند اما ورنر و بازیکنانی مثل کای هاورتز اگر به لیورپول بیایند باید روی نیمکت بنشینند. منطقی نیست 50 یا 60 میلیون پوند برای بازیکنی ذخیره هزینه کنید.»

 

 

 

 
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .