خانه » اخبار » اخبار ورزشی » وضعیت نامشخص برای فینال لیگ فوتسال

وضعیت نامشخص برای فینال لیگ فوتسال

“” رقابت‌های مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال روز دوازدهم اسفندماه ۹۸ به پایان رسید و قرار بود یک هفته پس از آن نخستین بازی فینال بین تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان و مس سونگون ورزقان برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا این اتفاق تا به امروز نیفتاده است.

 

طبق برنامه قبلی قرار بود فینال فصل ۹۸ لیگ برتر فوتسال طی دو بازی در تبریز و اصفهان برگزار شود و اگر برنده مسابقه مشخص نشد دیدار سوم و نهایی برای تعیین تیم قهرمان در شهر کرمان به انجام برسد.

 

اما در روزهای اخیر و به دلیل شیوع ویروس کرونا عنوان شد که احتمال دارد فینال لیگ برتر فوتسال به صورت تک بازی در تهران و بدون حضور تماشاگران برگزار شود ولی این تصمیم و پیشنهاد با مخالفانی از سوی دو تیم همراه بوده است.

داوود پرهیزکار رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال در گفت‌وگو با “” با بیان اینکه باید سازمان لیگ برای نحوه برگزاری فینال جلسه بگذارد و تصمیم بگیرد اظهار کرد: ما پیشنهاد دادیم در صورت مهیا بودن شرایط و بخاطر اینکه به بازی‌های تیم ملی در پیش است فینال به‌صورت تک بازی برگزار شود.

 

او ادامه داد: با توجه به اینکه در روز یازدهم اردیبهشت‌ماه فیفا در مورد برگزاری جام جهانی فوتسال تصمیم‌گیری می‌کند ما نیز در روز سیزدهم اردیبهشت‌ماه جلسه مشترکی در سازمان لیگ خواهیم داشت تا درباره تک بازی یا دو مسابقه بودنِ فینال و همچنین شرایط لیگ در فصل آینده تصمیم‌گیری کنیم.

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال یادآور شد: از حالا نمی‌توانیم برای زمان شروع و بازی‌های فصل آینده لیگ برتر فوتسال برنامه‌ای ارائه دهیم. ابتدا باید شرایط برای برگزاری مسابقات فراهم شود و ببینیم چه زمانی کشور از وضعیت کرونا خارج خواهد شد.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .