خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پایان جولای زمان پاسخ بارسا به درخواست ویژه مسی

پایان جولای زمان پاسخ بارسا به درخواست ویژه مسی

باشگاه بارسلونا خیلی زود برنامه های نقل و انتقالاتی خود برای فصل بعد را شروع کرده است اما بر خلاف هفته های گذشته هدف استراتژیک بارسا نه نیمار که لائوتاور مارتینز است.

رختکن بارسا و در راس شان لیونل مسی در کنار کادر فنی و مدیرت ورزشی بارسلونا به خوبی از اهمیت جذب نیمار آگاهند ولی جذب این بازیکن در هفته های گذشته از دستور کار خارج شده و به نظر می رسد که بارسلونا از خرید او منصرف شده است.

 

 

 

 

مشکلات اقتصادی بارسا پس از شیوع کرونا دلیل اصلی سرد شدن موضوع نیمار است. کیکه ستین سرمربی بارسا اخیرا در مصاحبه خود گفت که از هدایت بازیکنی مثل نیمار استقبال می کند اما باشگاه فعلا در مورد بازگرداندن ستاره برزیلی مردد است. اینگونه می توان گفت که پرونده نیمار به طور کامل بسته نشده ولی سران بارسا منتظر فرصتی مناسب برای تصمیم گیری نهایی در مورد او هستند.

 

تمرکز آنها فعلا روی لائوتارو مارتینز و میرالم پیانیچ برای تقویت خط حمله و میانی است ولی به خوبی می دانند که جذب نیمار که مسی به خصوص روی آن تاکید دارد می تواند تضمینی باشد برای اینکه بارسا فصل آینده مدعی شماره یک فتح لیگ قهرمانان محسوب شود.

سران باشگاه تنها راه جذب نیمار را در معاوضه بازیکن می بینند. آنها می دانند که پی اس جی نسبت به سال گذشته موضعی سفت و سخت در قبال فروش نیمار نخواهند گرفت ولی بار دیگر منابع مالی لازم برای جذب نیمار فراهم نیست. 

آنها در انتظار  اواخر جولای هستند تا به یک جمع بندی کلی در مورد نیمار برسند. اینکه برای جذب او اقدام کنند یا یک سال دیگر در انتظار بازگشت او بمانند.

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .