خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پایان فصل برای ستاره فرانسوی چلسی

پایان فصل برای ستاره فرانسوی چلسی

با کمتر شدن روند شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف دولت ها مجوز برگزاری تمرینات در شرایطی خاص را صادر کرده اند و تیم های لیگ برتر انگلیس نیز در چند روز اخیر و بعد از مدت ها در تمرین حاضر شده اند اما به نظر می رسد هراس از ابتلا به کرونا همچنان در بین بازیکنان وجود دارد.

 

 

 

 

به خصوص بازیکنانی که همسرشان باردار است ترس بیشتری برای بازگشت به تمرینات را دارند. در هر صورت تمرینات فعلا در دسته های کوچک شروع شده و باید دید چه تاریخی برای از سرگیری لیگ برتر در نظر گرفته خواهد شد.

 

دیروز اعلام شد که انگولو کانته هافبک جنگنده چلسی به علت ترس از این ویروس در تمرینات دیروز چلسی غیبت کرده و از فرانک لمپارد اجازه گرفته تا در خانه بماند. سرمربی جوان چلسی نیز با این درخواست مخالفتی نداشته و به همین دلیل کانته دیروز در تمرینات تیمش غایب بوده است.

 

 

 

 

امروز نشریه تایمز ادعا کرد که کانته تا زمان خطر ابتلا به کرونا قصد بازگشت به تمرینات چلسی را ندارد و حداقل در این مقطع او را در کمپ تمرینی باشگاه آبی پوش لندن نخواهیم دید که این به منزله پایان فصل برای اوست. فرانکی لمپارد سرمربی چلسی با این قضیه مخالفتی ندارد و در صورت از سرگیری بازی ها باید به دنبال جانشینی خوب برای کانته باشد.

ستاره فرانسوی همواره در زمین و خارج از زمین الگوی فوق العاده ای بوده و به همین دلیل چلسی در این زمینه به وی قول مساعدت داده و جریمه ای او را تهدید نمی کند.

چلسی در حال حاضر در رتبه چهارم جدول لیگ برتر قرار دارد و جدی ترین نامزد برای کسب آخرین سهمیه لیگ برتر در لیگ قهرمانان فصل بعد به شمار می آید.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .