خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پایان کار ساکت در فدراسیون فوتبال؟

پایان کار ساکت در فدراسیون فوتبال؟

“” سال ها بعد از حضور جدی محمدرضا ساکت در سمت مدیر مرکز تیم های ملی فوتبال ایران به نظر می رسد دوره این مدیر اصفهانی شاغل در فدراسیون فوتبال به پایان رسیده باشد. این خبری است که در آغاز سال کاری جدید در فدراسیون دهان به دهان می چرخد. ساکت در حال حاضر در اصفهان است و البته موضوع کرونا از دلایلی است که به محل کار خود در مرکز تیم های ملی مراجعه نکرده اما به نظر می رسد تصمیمات جدی در این باره گرفته شده است.

خبری که روی این موضوع صحه می گذارد همان مساله مکاتبات سرمربی تیم ملی با خراطی است و اینکه دیگر با محمدرضا ساکت در ارتباط نباشد. 

ساکت مدیر سابق تیم فوتبال سپاهان است که بعد از جدایی از این تیم با حضور مهدی تاج در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به تهران نقل مکان کرد و در دوران نایب رییسی و ریاست مهدی تاج کنار او بود و حتی به عنوان سرپرست روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران نشست.

با تغییراتی که در راس فدراسیون فوتبال اتفاق افتاده به نظر می‌رسد دوره دگرگونی و تغییرات فرا رسیده باشد و آرام ارام نفرات جدیدی جایگزین چهره‌های سابق فدراسیون فوتبال بشوند. با این شرایط آینده کاری ساکت نیز به بازگشت به پست مدیریت باشگاهی در فوتبال ایران خواهد بود.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .