خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پای هواپیما انتقالم به لیورپول منتفی شد

پای هواپیما انتقالم به لیورپول منتفی شد

 

سیمائو سابروسا در سال 2007 در نهایت از بنفیکا جدا شد و به پیشنهاد اتلتیکومادرید پاسخ مثبت داد اما این بازیکن امروز در مصاحبه ای فاش کرد که مدتی قبل از این انتقال در آستانه رفتن به لیورپول بود و حتی تا فرودگاه برای سفر به انگلیس نیز رفته است.

 

سیمائو سابروسا گفت: من در اردوی تیم ملی بودم و بنفیکا در حال مذاکره با لیورپول بود من به لوئیز فیلیپه اسکولاری اطلاع دادم که این انتقال در حال انجام است و از و پرسیدم آیا او به من اجازه ترک هتل برای انجام تست های پزشکی را می دهد؟

 

 

سپس آنها ساعت شش صبح تماس گرفتند تا بگویند که این معامله انجام شده است. خورخه بایدک و وکیل رافا بنیتس مذاکره می کردند. اما در ادامه رئیس باشگاه به من زنگ زد و گفت قبول نکرده این انتقال نهایی شود و من نمی توانم با هواپیما سفر کنم این در حالیست که در آن لحظه من در فرودگاه بوده و منتظر اجازه سفر به لیورپول بودم.

 

رئیس باشگاه تمام شب در حال مذاکره بود من به همسرش زنگ زدم زیرا او تلفن خود را خاموش کرده بود و او در حال استراحت بود. اما وقتی با بایدک حرف زدم او به من گفت اگر به تو اجازه جدایی دهم هواداران از من عصبانی می شوند زیرا تو مهمترین بازیکن ما هستی. اینگونه انتقالم به لیورپول منتفی شد و و من به اردوی تیم ملی بازگشتم.

.
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .