خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پرسپولیس تمرین گروهی ندارد

پرسپولیس تمرین گروهی ندارد

افشین پیروانی در برنامه فوتبال برتر در خصوص عکس منتشر شده از تمرین گروهی بازیکنا پرسپولیس عنوان کرد: ما به هیچ شکل تمرین گروهی نداشتیم و تا به امروز انجام ندادیم. یک عکس بیرون آمد که برای قبل از محدودیت‌های بخاطر کرونا بود و آن هم بازیکنانی غیر از نفرات پرسپولیس منتشر کرد.

 

او درباره چگونگی تمرینات بازیکنان پرسپولیس ابراز کرد: مسؤولیت فنی تیم و تمرین بازیکنان با من نیست اما آقای گل‌محمدی کادر فنی و مربی بدنساز تیم تمرینات بازیکنان را در خانه و پشت‌بام یا نزدیکترین محیط به منازل آنها به‌صورت مجازی دنبال می‌کنند.

مدیر تیم پرسپولیس با بیان اینکه ما به حفظ سلامتی همه احترام گذاشتیم اظهار کرد: تجربه چنین شرایطی برای بازیکنان سخت است چون ترک عادت بخاطر عدم تمرینات گروهی‌شان شده اما برای شروع تمرینات باید افراد دیگری تصمیم بگیرند.

 

پیروانی تصریح کرد: شرایط حاکم بر جامعه را دنبال می‌کنیم و می‌دانیم با وجود کاهش آمار مبتلایان و جان باختگان ویروس کرونا هنوز زنجیره انتقال این ویروس قطع نشده اما باید این را هم در نظر گرفت که همه جا مثل بازار تهران مترو و … باز است و باید تدبیری برای شروع تمرینات اندیشیده شود.

 

او درباره مدت زمانی انجام تمرینات گفت: اگر قرار به شروع تمرینات در هر روزی باشد سه یا چهار هفته فرصت خواهند داد و از طرف دیگر کار تیم پزشکی ما سخت می‌شود چون هر روز باید از اعضای تیم تست بگیرند و برای هر بازیکن پرونده کرونایی تشکیل شود. درزمان تمرینات باید تمهیدات خاصی برای آب خوردن و … در نظر بگیریم و مسائل بهداشتی را رعایت کنیم.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .