خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پیروانی: بازیکنان از خدایشان است در پرسپولیس بمانند

پیروانی: بازیکنان از خدایشان است در پرسپولیس بمانند

”” افشین پیروانی در مورد جلسه اش در باشگاه پرسپولیس گفت: به همراه آقای گل محمدی و رسول پناه گزارشی از نحوه عملکرد تیم ارائه کردیم پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنیم و مشکلی وجود ندارد. 

 

او در مورد زلزله ای که چند دقیقه ای پیش در تهران رخ داد هم گفت: انشاالله اتفاق خاصی برای مردم رخ نمی دهد.

 

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه آیا بازیکنان این تیم با مشکلی در تمرینات روبرو نشده اند هم گفت: اگر بخواهیم مشکلی پیش نمی آید ولی اگر بخواهیم سمت و سویی نگاه کنیم مشکل ساز می شود. من پیروانی چه فرقی با یک راننده تاکسی یا کارگر دارم؟ اگر قرار است سالم باشیم باید به همه به یک چشم نگاه کنیم. هیچکس نمی تواند تضمین بدهد تا چه زمانی واکسن کرونا کشف می شود و باید زندگی کردن در کنار کرونا را یاد بگیریم. 

 

پیروانی در مورد اینکه مدیران باشگاه ها موافق تعویق لیگ هستند هم گفت: مشکلات اقتصادی باعث می شود این مسائل پیش بیاید و باید به آنها هم حق بدهیم. با این حال الان در کشور همه مشاغل باز است و فوتبال هم مستثنی  نیست نمی شود بگوییم فوتبال فقط کرونا دارد. 

 

وی افزود: ما آینده نگری کردیم و تونل ضدعفونی را زودتر خریداری کردیم. همه این دستگاه ها تولید داخل است و خیلی از باشگاه ها هم سفارش داده اند. ما از کسی کمک نگرفتیم و هرچه بوده همت مسوولین باشگاه بوده است من خانه ننشستم و تلاش کردم امکاناتی در حد نام پرسپولیس را فراهم کنم.

سرپرست پرسپولیس در مورد اینکه گفته می شود فدراسیون قاطعیت لازم را برای برگزاری لیگ ندارد هم گفت: وقتی فدارسیون رییس ندارد بی تاثیر نیست. مگر می شود در سال جام جهانی فوتبال را تعطیل کنیم؟ ما می توانیم در لیگ قهرمانان بگوییم در باشگاه ها کرونا گرفته اند و نمی آییم؟ البته دست سازمان لیگ درد نکند که تست کرونا را الزامی کرد تا بعضی از باشگاه ها متوجه شوند بازیکنان شان کرونا دارند.  این بیماری آنقدر هم حاد نیست باید ببینیم قانون چه می گوید قانون می گوید همه اصناف باز است و فوتبال هم از این قائده مستثنی نیست. 

 

پیروانی در مورد اینکه بعضی ها می گویند همه قوانین به نفع یک تیم است هم گفت: بله پرسپولیس است و صدرنشین لیگ و باید یک فرقی بین این تیم و تیم های دیگر باشد. 

او در مورد تمدید قرارداد با بازیکنان گفت: ما 9 بازی در لیگ داریم و 2 بازی هم تا قهرمانی در جام حذفی فاصله داریم 4 بازی هم در لیگ قهرمانان داریم و با قدرت می گویم که همه بازیکنان از خدایشان است بمانند و بازیکنان تیم های دیگر هم دوست دارند در پرسپولیس بازی کنند. صحبت من این است هرکسی باعث شود هواداران از نگرانی خارج شوند من مخلصش هستم و تلاش می کنیم امسال که قهرمان شویم و سال های بعد هم به این عنوان برسیم. 

 

سرپرست پرسپولیس در مورد نامه 4 باشگاه در مورد انصراف از لیگ هم گفت: این دوستان نظرشان را گفتند ولی نظر پرسپولیس این است که با قدرت ادامه می دهیم و قهرمانی در لیگ و جام حذفی را به ارمغان می آوریم.

 

پیروانی در مورد وضعیت همکاری کریم باقری در تیم ملی هم گفت: نظر خود آقای باقری شرط است ولی ایشان قرارداد دارند و در کنار پرسپولیس خواهند ماند ایشان عاشق تیم هستند و هر روز هم سر تمرین حضور دارند. 

سرپرست پرسپولیس در مورد پروتکل های بهداشتی برای ادامه لیگ هم گفت: خواندن پروتکل ها یکی دو ساعت طول  می کشد و اجرای صد در صد آن سخت است. من بازهم می گویم باید عادت کنیم در کنار

کرونا زندگی کنیم.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .