خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پیشنهاد باشگاه‌دانمارکی؛تماشای‌بازی از داخل‌ماشین

پیشنهاد باشگاه‌دانمارکی؛تماشای‌بازی از داخل‌ماشین

  در شرایطی که تعلیق رقابت های فوتبال در سراسر جهان ضررهای مالی هنگفتی به اسپانسرها و به تبع آن به باشگاه ها وارد کرده است هر باشگاهی سعی می کند با ارائه طرحی هر چه زودتر به این تعطیلی عذاب آور پایان دهد.

در دانمارک اما سران باشگاه میچلند پیشنهاد متفاوتی به هوادارانش داده است. این باشگاه به هوادارانش گفته اگر از خانه‌نشینی و تماشای مسابقه از تلویزیون و کاناپه منازل‌شان خسته شده‌اند خودروی شخصی خود را سوار شوند و به ورزشگاه بیایند اما از آن پیاده نشوند!

در واقع این صدرنشین جدول رده‌بندی سوپرلیگ دانمارک روز جمعه اعلام کرد که درنظر دارد برای هر بازی به ۱۰ هزار نفر از هوادارانش اجازه دهد که به ورزشگاه نزدیک شوند اما وارد آن نخواهند شد. برنامه این باشگاه برای سرگرم کردن هوادارانی که حداقل تا ماه آگوست از رفتن به ورزشگاه محروم هستند این است که برای آن‌ها در اطراف استادیوم نمایشگر‌های بزرگی نصب کنند تا هواداران به همراه اعضای خانواده‌های‌شان از داخل خودرو قادر به تماشا بازی باشند. این باشگاه همچنین می‌خواهد یک ایستگاه رادیویی محلی نیز در اطراف ورزشگاه ایجاد کند تا از طریق آن گزارش زنده بازی برای هواداران مستقر در خودروهای شان پخش شود.

به این ترتب قرار است تابلوهای ویدیویی گسترده ای را خارج از MCH Arena احداث شود که محل دقیق  آن روبروی پارکینگی است که در آن بیش از 2000 مکان جدا از هم تعریف شده است .

 

 

در همین رابطه ارین میشل رئیس اپیدمیولوژی دانشکده صحرایی دانشگاه علوم پزشکی UCLA گفت: ما می دانیم که مردم از بودن در ورزشگاه لذت می برند. واین تجربه متفواتی خواهد بود اما در کل فکر می کنم این طر امکان پذیر باشد.

در حال حاضر لیگ دانمارک تعلیق است اما امکان دارد که به زودی مسابقات از سر گرفته شوند و باشگاه میچلند هم می‌خواهد برای ورود تماشاگرانش ۲ هزار فضای پارک خودرو فراهم کند تا بدون آنکه سلامت‌شان به خطر بیفتد از نزدیک‌ترین فاصله ممکن به ورزشگاه قادر به تماشای بازی‌ها باشند.

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .