خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پیشنهاد دیوانه وار رئال مادرید برای خرید ستاره یونایتد

پیشنهاد دیوانه وار رئال مادرید برای خرید ستاره یونایتد

قرارداد پل پوگبا ستاره 27 ساله شیاطین سرخ تابستان سال یعد با این باشگاه به پایان خواهد رسید و به نظر می رسد این بازیکن علاقه ای به تمدید قرارداد با یونایتد ندارد. در چنین شرایطی عاقلانه ترین تصمیم فروش پوگبا در تابستان امسال خواهد بود زیرا در غیر اینصورت او فصل بعد به رایگان از این باشگاه انگلیسی جدا خواهد شد.

 

 

اما بر کسی پوشیده نیست که زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی رئال مادرید علاقه زیادی به خرید پل پوگبا دارد و نام این ستاره فرانسوی سالهاست در لیست خرید کهکشانی ها قرار گرفته است. امروز نشریه سان در گزارشی مدعی شد رئال مادرید برای خرید پل پوگبا چهار بازیکن خود شامل خامس براهیم دیاز مارتین اودگارد و لوکاس واسکز را به مدیران یونایتد پیشنهاد داده تا راهی برای توافق به آنها در مسیر خرید ستاره فرانسوی پیدا کند.

 

رئال مادرید علاقه ای به حفظ خامس و واسکز ندارد و جدایی آنها در تابستان امسال قطعی خواهد بود. اما براهیم دیاز و اودگارد دو ستاره جوان خوش آتیه این باشگاه محسوب می شوند که فلورنتینو پرز حاضر است برای رفع خواسته زیدان آنها را قربانی کند.

 

این در حالیست که پل پوگبا از ماه سپتامبر فقط دو بار برای یونایتد به میدان رفته و تقریبا کل فصل را به علت مصدومیت از دست داده است. اما اوله گونار سولسشر حاضر به فروش این بازیکن نیست و امیدوار است در بازی های باقیمانده و همچنین فصل بعد با استفاده از برونو فرناندز و پل پوگبا در میانه میدان خط میانی مقتدری تشکیل دهد.

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .